fbpx

“Доведіть, що ви годуюча мама”: вимога в німецькому аеропорту шокувала пасажирку

У німецькому аеропорту поліція змусила пасажирку зцідити груди, щоб довести, що вона годує мама. 33-річна сінгапурка Ґаятхірі Бос розповіла, що кілька днів тому вона приїхала в аеропорт, щоб вилетіти в Париж. Жінка планувала поїздку без дитини. Її зупинили, щоб просканувати речі на безпеку. У сумці, яку пасажирка брала з собою на борт, був молоковідсмоктувач. Про це повідомляє ВВС.

“Ви годуєте грудьми? А де тоді ваша дитина? Вона в Сінгапурі? “, – почали питати поліцейські. Після цього до неї підійшла поліцейський-жінка, і відвела в окрему кімнату для з’ясування ситуації. Там офіцер попросила жінку довести, що вона дійсно мама, яка годує.

“Вона попросила мене підняти блузку і показати груди. Вона хотіла, щоб я показала їй, що годуюча, вручну зцідивши трохи молока”, – розповідає пасажирка.

Жінка зазначає, що вона була шокована тим, що відбувається. ” ільки коли я вийшла з кімнати, я почала розуміти, що саме сталося. Я заплакала. Я була неймовірно засмучена”, – сказала Ґаятхірі.

Після цього жінці повернули паспорт і дозволили пройти на рейс. Постраждала зазначила, що подала позов до суду. “Я поважаю їх роботу, розумію, що вони повинні стежити за безпекою, і перевіряти предмети, які можуть здатися підозрілими, але, то що сталося зі мною – за гранню “, – говорить вона.

Крістіан Альтенгофен, представник поліції у Франкфуртському аеропорту, сказав виданню, що не може прокоментувати ситуацію “через захист інформації”. Однак зазначив, що описаних заходів для годуючих матерів в процедурі точно немає. “Це не нормально. Звичайний протокол в такій ситуації повинен включати сканування і перевірку на сліди вибухових речовин по даному пункту. Співробітники також можуть попросити пасажира включити молокоотсос, щоб показати, що він працює. Але змусити людину продемонструвати, що у неї є потреба в цьому пристрої – дивно “, – говорить він.

Читайте також: Як у Львові прикордонники знущались над тернополянкою з 3-річною дитиною

Джерело.

You cannot copy content of this page