fbpx
Здоров'я
Дослідники назвали найкращий фрукт для сніданку

Американські дослідники з університету Північної Кароліни провели дослідження, де з’ясували, що банани є найбільш тонізуючими фруктами.

Вчені вирішили з’ясувати, які продукти забезпечують людині більше енергії під час тренування. Дослідники провели експеримент з групою велосипедистів, де частина спортсменів під час гонки вживали спортивні напої, інші ж їли звичайні банани, повідомляє “Сегодня”.

Результати здивували самих фахівців: вживання фруктів стимулювало гонщиків куди краще енергетиків. А все через високий вміст клітковини в бананах, а також калію, вітаміну В6 і антиоксидантів.

Крім того, банани містять більше корисних цукрів (сахарозу, фруктозу, глюкозу), які без шкоди підвищують тонус всього організму.

Читайте також: Можна їсти навіть досить пізно: медики розповіли, якою має бути ідеальна вечеря

Нагадаємо, в Україні різко піднялися ціни на банани. За минулий тиждень ці фрукти подорожчали на 14-15%. На даний момент трейдери пропонують банани великим оптом по 23-25 грн/кг залежно від умов угоди. Для порівняння, ще 17 листопада тижні ціни на цю продукцію на українському ринку не перевищували 22 грн/кг.

Крім цього, ми писали, що банан – це не тільки смачний екзотичний фрукт, але і ефективні ліки від деяких захворювань. З його допомогою можна за досить короткий термін вилікувати сухий і мокрий кашель.

facebook