fbpx

Дорогий мій український народе! Ти найкращий, найцінніший, миролюбний і доброзичливий і ще – волелюбний!

Дорогий мій УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ!

Ти найкращий, найцінніший, миролюбний і доброзичливий і ще – волелюбний! Саме тому зазнаєш багато біди, жаліють Тобі тої волі, а вона для Тебе є мрією. Стараються з нашої Батьківщини зробити рабиню, але в нас гідні Сини, які ціною свого життя не дозволяють і не дозволять реалізувати ворожі надії!

У важкій несправедливості, в нас є дружність і згуртованість! Ми стаємо однією величезною сім‘єю, яка тратить сили тільки на одне суцільне бажання—на визволення! В нас є велика дієва зброя, молитва! Тепер, у такий важкий час, вона в кожного на устах. За Україну моляться всі і Бог справді з нами. Наші матері вчать молитись маленьких діток, а вони ще зовсім безгрішні. Господь їх чує! Також чує всіх нас і наших батьків, чує наших відважних і вірних Солдат! Саме Всевишній дає велику мудрість та сміливість нашому керівництву, яке робить все можливе, щоб забезпечити нам мир і волю. Своєю рукою веде нашу Армію так, щоб вона втримала оборону, щоб зупинила ворога. А також Творець покомандував так, що весь світ за Україною і допомагає, як ніколи! Україна стала надзвичайною країною, вона такою була завжди, але зараз це визнав світ! І це дуже тішить.

Прекрасні і неповторні Українці, настав час, коли Україна стала писати нову історію. Вона міняє багато і в минулому залишається те що непотрібне нам і чого ми завжди хотіли позбутися. Щиро вірю, що ми переможемо! Так, то ще нелегко буде, але ми сильні і витримаємо! Ми зможемо! На нашому боці Господь і весь світ! Наша щира молитва прискорить довгоочікуваний і омріяний день реальної Перемоги!

На жаль, прикро нам всім, бо бачимо і знаємо, який ворог підлий і безпощадний навіть до наших мирних жителів та діточок. Кожного з нас глибоко в серці залишиться шрам сьогодення, дуже шкода, що все ми відчули на власній шкірі, але це нас робить ще міцнішими, єднає нас всіх і навіть набираємося досвіду та мудрості. Ми пройдемо всі випробування, що випали на нашу долю. І точно прийдемо до нашої спільної мети. Це не просто слова втіхи чи заспокоєння, це правдиві слова. Всі ми знаємо, що після грози на небі з‘являється сонце. Зараз в нас гроза, ще трохи і засяє нам наше сонечко, подарує нам світло і тепло. І розквітне наша вільна Україна!

Дуже шкода, що цього не побачить наш пророк Шевченко, він жив виключно, інтересами держави і щиро про неї дбав. Його твори стали нашим дороговказом, пророцтвом та підказкою. За щиру любов до Батьківщини, неодноразово відбував покарання в Сибіру. Він добре вивчив нашого сусіднього ворога, тому так багато настанов лишив у своєму «Кобзарі». «Борітеся —поборете!», —писав наш геній, він знав, що в нас є велика сила духу, ворог її не має. Так, їх є більше, але тої віри, світла, молитви та незламного українського духу не має. Ці фактори є важливими, саме вони роблять нашу націю сильною та незламною. Не дають скорити нас, навпаки викликають ще більше прагнення волі.

Всі ми, як один, віримо і чекаємо того найціннішого дня, нашої Перемоги! І ми здобудемо її! В момент нашої скорботи не зневіряймося і не панікуймо! Давайте будемо всі зберігати спокій, щоб розумно думати, а не падати духом! Хай всіх нас і надалі єднає віра, молитва і надія! Хай єднає кожного крок, зроблений для визволення своє землі. Хай єднає сила, мудрість і нескореність, вони приведуть до здійснення мрії, до реальної волі! Всім нам витримки, і швидшого закінчення великого смутку!!! Україна була і буде!!! З нами Бог і світ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Галина Мазурик

You cannot copy content of this page