fbpx

Міноборони подало в суд на вдову ветерана АТО (відео)

Міноборони судиться із вдовою ветерана АТО за 609 тис. грн. Про це повідомляє “ТСН”.

“Нам жити немає за що, у нас однокімнатна квартира. Тут проживають дитина-інвалід, двоє малолітніх дітей і ще молодша дочка”, – говорить Людмила Коренів, жінка загиблого військовослужбовця із Кривого Рогу.

Чоловік захворів на пневмонію під час проходження служби в АТО. Але помер від хвороби вже після відрахування зі Збройних сил. Тому чиновники відмовили Людмилі в компенсації. Жінка вже звернулася із позовом до суду.

Військові прокурори тлумачать закон інакше, тому подали до суду. “Є висновок військово-лікарської комісії, де написано, що захворювання пов’язане із проходженням військової служби. Він був у статусі військовозобов’язаного. Тому жодних тут колізій не може бути”, – переконаний заступник військового прокурора Дніпропетровського гарнізону Сергій Дичко. Суд став на бік родини воїна АТО, потім була виграна ще й апеляція, однак грошей усе одно нема – Міноборони готує касаційну скаргу.

Волонтери організації “Юридична сотня” натрапили ще на три подібних випадки та вирішили спробувати змінити законодавство. Підготовлений документ уже зареєстрували в парламенті. За ним, держава буде зобов’язана виплачувати допомогу сім’ям померлих протягом трьох місяців після звільнення з лав війська через хворобу. Така норма має убезпечити рідних від того, що вони будуть кинуті напризволяще.

Читайте також: Жінка розповіла, як і за що побила вдову бійця АТО у Дніпрі (відео)

Учора сестра загиблого в збитому Іл-76 десантника Іллі Гайдука повернула президентові Орден Богдана Хмельницького III ступеня, який він вручив її брату посмертно. Такий вчинок дівчина зробила у відповідь на відкриту підтримку Порошенком засудженого генерала Назарова.

You cannot copy content of this page