fbpx
Події
Жінка розповіла, як і за що побила вдову бійця АТО у Дніпрі (відео)

Продавець із Дніпра, яку звинувачують у побитті багатодітної вдови “кіборга” Ганну Счасну за те, що та спілкувалася українською мовою, розповіла власну версію сутички. Відповідне відео у своєму Facebook опублікував Валентин Іщенко.

Як розповіла продавець, Ганна зайшла до неї в павільйон, щоб придбати червоно-чорні стрічки. Продавець часто перепитувала, що й розлютило вдову бійця АТО.

Відтак, Ганна несподівано почала кричати на продавця за те, що та не розуміє української мови, хоча нібито повинна знати дві мови – англійську і державну.

“Я зрозуміла, що жінка роздратована. Запропонувала: “Давайте я не буду продавати, ви не будете купувати, і ми мирно розходимося. Але це викликало ще більшу бурю емоцій. Вона сказала, що зараз зніме мене на телефон, і я повинна обізвати себе. Я підійшла до неї, взяла її за руку з телефоном і сказала, що не хочу, щоб вона мене знімала, попросила вийти з приміщення”, – описала розвиток подій продавець.

Тоді Ганна несподівано вчепилася нігтями в руку та обличчя жінки і почала його обдирати.

“Я намагалася відсунути її від себе. Вона вкусила мене за палець і вчепилася в руку. Відсуваючи її, я намагалася штовхнути, але нічого не виходило. Я взялася за косу. Я тягнула її за волосся, а вона вчепилася нігтями в руку”,– розповіла продавець.

Читайте також: У Дніпрі вдову кіборга побили в магазині з українську мову

Вона також запевнила, що не зривала з Ганни сережку у вигляді тризуба. Швидше за все, вона злетіла під час сутички. Продавець наголосила, що колір стрічок тут ні до чого. І проти україномовних людей вона не має нічого проти.

“У мене сестра україномовна. Просто від того, що людина обзивала мене… Яка ж я к*рва? За що? Я вибачаюся перед нею, звичайно, але будь-яка людина так вчинила б”,– резюмувала продавець.

Нагадаємо, 27 березня стало відомо, що матір 5 дітей, вдову “кіборга” Ганну Счасну побили в одному із магазинів Дніпра через українську мову. Крім того, із вуха їй вирвали сережку у вигляді тризуба.

Джерело.