fbpx

Дочка відзначила семиріччя під мати: найстарша мама України знову закрилася від оточуючих

21 лютого виповнилося 7 років одній з найбільш унікальних дівчаток України – Марії Підвербній, яку мати наpoдила в 65 років.

Журналісти видання “Сегодня” поспілкувалася з матір’ю цієї дівчинки в день наpoдження дочки і з сусідами цієї сім’ї. Як завжди вкрай емоційно, зі сльозами на очах, Валентина Підвербна висловлювала подяки медикам, які зробили в 2011-му їй шyчне зaплiднення. Гроші на нього Підвербна збирала кілька років, відкладаючи з пенсії і невеликого доходу від торгівлі консервами на ринку.

“Спасибі велике лікарям”, – почала розповідати Підвербна, але в цей момент позначилася притаманна їй спонтанна зміна настрою.

“Все, мене всі дістали, більше нічого не хочу говорити. За- ли”, – сказала вона.

Джерела видання у мерії Чернігова розповіли, що незважаючи на складності і вже похилий вік, Підвербна кожен день призводить дитину в школу і так само старанно забирає свою Марію після уроків. Марія Підвербна 1 вересня минулого року пішла в 1-Е клас чернігівської школи №35.

“Сама ж дівчинка, на наш погляд, старанна дитина”, – розповіли журналістам чиновники. І додали, що через вік самої мами (Підвербній через півтора місяці виповниться 73), ця сім’я взята на облік соціальними службами Новозаводського району Чернігова.

За даними чиновників, претензій до умов проживання дитини у них немає з однієї простої причини, що Підвербна-старша категорично відмовляється пускати їх в свою квартиру.

Читайте також: Найстарша мама України відвела доньку у перший клас(відео)

Напередодні минулого дня наpoдження дочки Підвербна розповідала в інтерв’ю виданню, що не проти вийти заміж.

“Хотілося б вийти заміж, але тільки за хорошого чоловіка, за такого, який любив би і мене, і мою дочку”, – розповідала тоді Підвербна.

І додає, що її донька, як і будь-яка інша дитина, любить побешкетувати:

“Раніше ми з нею дивилися телевізор, але якось вона вдapила по ньому, від нього повідлітали деталі. У підсумку я його викинула, а нового телевізора нам не треба. Буває, звичайно, що лаю її, коли вона нашкодить. Було, поламала всі меблі, але ж колись ці меблі були нові”.

You cannot copy content of this page