fbpx

Найстарша мама України відвела доньку у перший клас(відео)

72-річна матір Валентина Підвербна відвела до школи доньку Марію, котра народилася, коли жінці було 66 років. Родина є проблемною, але в школі цього не бояться. Дитина підспівувала словам Гімну України та захоплено дивилася на святкове дійство, пише ТСН.

Дівчинку зарахували до незвичного класу. “В 1-Е прийшли різні батьки. Є дитина із грузинської родини, є дитина із афроамериканської родини, є діти ромської національності. Якщо ви вже бачили, там є дитина, до якої дуже багато уваги, але вона така сама дитина і буде навчатися в цьому класі”, – розповіла директор чернігівської ЗОШ №35 Наталія Фара.

Мати Марійки, Валентина Підвербна, стала найстаршою мамою України з третьої спроби штучного зaплiднення. Щоб зібрати на опepaцію, відкладала з пенсії та сиділа на картопляній дієті, працювала на ринку, на морозі, до самих пoлогів. “Хочу, щоби вона виросла, народила собі діток, а мені онуків народила. Вчити її буду”, – каже жінка.

Після пoлoгів почалися перші проблеми – мама відмовилася від медичного обстеження дівчинки, а згодом ізолювала її від однолітків. Потім їх обох застали за тим, що просять гроші у перехожих, а зараз за ситуацією в сім’ї стежать соцслужби. “На дитячий майданчик, якщо приходять, то ми всі тікаємо звідти, бо стоїть крик, нецeнзурна лексика і так далі. Дівчинку шкода, вона не винувата, що народилася за таких обставин”, – кажуть сусіди.

Читайте також: На Прикарпатті патрульні допомогли дитині, яка вела π’яну маму додому з Першого дзвоника

Але у школі Марію прийняли гостинно – діти разом ходили на підготовчі заняття і знайшли спільну мову. Батьки ж запевняють, що зроблять усе, аби першачки могли гарно вчитися та дружити. “У нас найбільш толерантний клас, хіба що тут немає індусів. Мій татарин тут вписався, все добре. У нас вистачає хороших дітей”, – розповідають вони.

Чи не вперше мати дозволила своїй Марії самостійно побути на лінійці, але потім поспішила забрати її від зайвих очей. Враженнями від свята ділитися не захотіла, однак те, що вона наважилася прийти з дитиною на багатолюдне свято, педагоги вже вважають хорошим початком.

You cannot copy content of this page