fbpx

Дочка мера Києва Віталія Кличка не хоче жити в Україні і вважає своїм домом Америку (фото)

Діти столичного мера України відчувають себе як вдома зовсім не в Україні, а в Америці. Новиною стало те, що дочка Віталія Кличка у соцмережі назвала Лос-Анджелес своїм домом.

Тринадцятирічна Єлизавета-Вікторія Кличко днями поділилася радісною новиною. Опублікувавши в мережі фото американського паспорта і будиночок в Лос-Анджелесі. Дочка українського боксера, а нині мера Києва, казала, що вона нарешті вдома.

До фотографії з американським паспортом дочка Віталія та Наталії Кличко написала: “Поки-поки Німеччина! Побачимося через 7 тижнів і привіт Лос-Анджелес”. Пізніше нею в инстаграмі була опублікована фотографія з гарним пейзажем, підписана: “Нарешті! Нарешті я вдома. Я чекала дуже довго”.

Не варто засуджувати дітей українського політика, що вони тягнуться до іншої батьківщині, так як всі три дитини Кличко: шістнадцятирічний Єгор-Даніель, тринадцятирічна Єлизавета-Вікторія і одинадцятирічний Максим народилися в США.

Читайте також:КЛИЧКО ДУШЕВНО ПОЦІЛУВАВ ЖУРНАЛІСТКУ ЗАМІСТЬ ВІДПОВІДІ ПРО СТОСУНКИ З ДРУЖИНОЮ (ВІДЕО)

Останнім часом дружина Віталія Кличка проживає з дітьми в Німеччині, де намагається пробитися у співачки. ЗМІ відзначали, що старший син боксера ще рік тому поїхав в Майамі, а тепер прийшла черга і дочки Кличко

кличко з сімєю сімя кличко

Джерело.

You cannot copy content of this page