fbpx

До Києва прилетів легендарний співзасновник Apple Стів Возняк(відео)

В це важко повірити, але один із найпопулярніших людей світу, співзасновник компанії Apple і конструктор одного з перших персональних комп’ютерів Стів Возняк у Києві. До столиці він прилетів напередодні, повідомляють “Факти.ICTV”.

В Києві Возняк лише на 2 дні. Програма – насичена. На форумі його виступу чекає повна зала Палацу Спорту.

Свій візит в Україну Стів Возняк розпочав не з традиційної прогулянки історичним центром столиці, а з Гостомеля. Засновник Apple приїхав подивитись на літак Мрія – один з найбільших в світі.

На борту Мрії Возняк нагородив кращих білих хакерів. Тих, що працюють на кібербезпеку у всьому світі. Вони прилетіли в Україну на форум. 23 річний пакистанець Шахмір в Топ-3 кращих у світі. Такі, як Шахмір займатимуться кібербезпекою нашої країни. Приватні інвестори хочуть збудувати кіберцентр. Аби білі хакери могли стати на заваді вірусам, подібним Пєті, від якого не так давно лихоманило Україну.

– Посягання на кібербезпеку завжди завдає шкоди й економіці країни. Виходячи з цього треба вибудовувати захист. Немає лише технологічного способу захиститись від кібератак. Має бути комплекс методів держави, – розповідає співзасновник компанії Apple Стів Возняк.

Читайте також: Сьогодні День Народження українця, без якого Стів Джобс не створив би свій комп’ютер (відео)

Навчити та мотивувати талановиту молодь – разом із дружиною Возняк тепер вважає однією з найважливіших справ життя.

На зустрічі він радить бути чесними та допомагати людям за можливості. А ще ніколи не працювати просто за гроші, а робити справу, яка розважає, цікавить та захоплює. Й тоді інноваційні ідеї не забаряться.

До слова, Apple офіційно заходить в Україну.

You cannot copy content of this page