fbpx
Дозвілля
До експертів пост-шоу “Холостяк” приєднався відомий телеведучий Дмитро Карпачов(фото)

Опубліковано в: 14.03.2017 о 21:13.

Телеканал СТБ розпочав зйомки 7-го сезону пост-шоу «Холостяк. Пост шоу.

У цьому році в складі постійних експертів пост-шоу «Холостяк» відбулися зміни. До Анни Калині приєднався відомий телеведучий Дмитро Карпачов. Третій експерт буде змінюватися в залежності від теми випуску.

«Мені доводилося раніше працювати з Дмитром на проекті «Детектор брехні», і ще тоді я побачила, що він не просто кращий у своїй справі на українському ТБ, у нього величезний кредит довіри серед телеглядачів. Однак раніше Діма був дуже зайнятий в великій кількості інших проектів телеканалу СТБ. Зараз, у зв’язку зі змінами, у нас нарешті з’явилася можливість, яку я не могла упустити, – знову попрацювати разом. Можу з упевненістю сказати, що я абсолютно задоволена таким вибором! Адже вміння Карпачова достукатися до учасниць, пояснити їм причини тієї чи іншої реакції головного героя на їх поведінку просто захоплює! Я вважаю його найкращою кандидатурою на це місце», – пояснює своє рішення Анна Калина.

У першому випуску пост-шоу, який вийде в ефір 17 березня, в ролі третього експерта виступить головний герой 6 сезону проекту Іраклі Макацарія, який допоможе розібратися, як не перетворити перше враження останнім.

Крім того, Ганна розкриє безліч «закулісних» історій про зйомки 7 сезону проекту.

Нагадаємо, головним героєм 7-го сезону реаліті «Холостяк» став 29-річний чемпіон з плавання на короткій дистанції, майстер спорту міжнародного класу Дмитро Черкасов .

Фото з відкритих джерел.