fbpx
Дозвілля
Дмитро Шепелєв зізнався в любові подрузі Жанни Фріске (фото)

У річницю смерті Жанни Фріске її цивільний чоловік Дмитро Шепелєв розповів, як важко прожив перший рік без коханої.

Але в той же час він зізнався, що у нього з’явилася інша жінка, яка стала для нього в нелегкий час «ангелом-рятівником». Він написав у своєму блозі: «Весь рік єдиним моїм співрозмовником була незнайома мені раніше людина. Тільки вона єдина наважилася бути зі мною поруч і розділити цей страшний час. Як же мені було важливо, що через стільки років про мене, нарешті, піклуються. Як було важливо і те, що і я можу віддавати любов і турботу. Я, напевно, повинен був закохатися, але я не міг. Адже все ще жив у минулому, як шкода. І все одно, спасибі їй, моєму єдиному ангелу, моєму ніжному спасителю».

Цією жінкою стала Оксана Степанова, близька подруга Жанни Фріске і її особистий косметолог. Цю інформацію побічно підтвердив і батько покійної співачки, Володимир Борисович. Він розповів журналістам: «Коли Жанна хворіла, Ксюша за нею доглядала. І я думав, що вона близька подруга Жанни, а з’ясувалось, що вона зблизилась з Шепелєвим. Ксюша у нього вдома тепер постійно. Коли Жанна померла, ми говорили Шепелєву: «Діма, синку, Жанни немає, ми тобі завжди допоможемо. Хочеш, живи з нами, хочеш, один з Платошкой”

Будемо зустрічатися будемо один одного підтримувати, хлопчика нашого разом виховувати!» А він сказав нам, що ні. Я так припускаю, що Ксюша попередила його, що моя дочка згасає, тому Шепелєв взяв і вивіз Платона . Після цього з нашого будинку зникла і Ксюша. Чесно кажучи, не знаю, якого роду у Ксюші стосунки з Шепелєвим. Цілком можливо, що там щось особисте”.

Читайте: СЕСТРА ФРІСКЕ ПРОКОМЕНТУВАЛА НОВИЙ РОМАН ШЕПЕЛЄВА (ФОТО)

фріске

 

Джерело.