fbpx
Дозвілля
Сестра Фріске прокоментувала новий роман Шепелєва (фото)

Приводом для інформації в Мережі стало зворушливе зізнання ведучого. Рідна сестра покійної Жанни Фріске, Наталія, прокоментувала чутки про нібито існуючий роман Шепелєва та подруги зірки. Після листа Дмитра у день роковин смерті його коханої, у якому чоловік натякнув на появу у його житті іншої жінки, в Інтернеті, оточенні Шепелєва, стрімко поширилася інформація, що нею, вірогідно, є Оксана Степанова.

Дівчина та Фріске дружили та мали теплі стосунки, тож ймовірність кохання між Дмитром та товаришкою Жанни сколихнула прихильників артистки. Подейкували, що жінка і після смерті співачки продовжувала відвідувати зірку, допомагаючи йому виховувати сина Платона.

Читайте також: ШЕПЕЛЄВ ВПЕРШЕ ПОКАЗАВ СИНА. Я ХОЧУ, ЩОБ ВІН ЗНАВ: У НЬОГО Є МАМА, ВОНА ПОРУЧ І НІКОЛИ ЙОГО НЕ ЗАЛИШИТЬ (ФОТО)

Однак, сестра артистки відхрестилася від зазначених чуток. “Все це маячня. Ксюша заміжня вже дуже багато років. У неї є син і навіть онук”, – запевнила Наталія Фріске видання Starhit. Нагадаємо, за рішенням суду Дмитро Шепелєв розпоряджатиметься спадком Жанни Фріске.
фріске з подружкою

Джерело.