fbpx
Перейти до вмісту

Для яких знаків зодіаку 2023 почнеться з неприємних новин

Для яких знаків зодіаку 2023 почнеться з неприємних новин

Новий рік сприяє тому, щоб перебувати в хорошому настрої, щоб радіти тому, що відбувається, щоб насолоджуватися суспільством рідних і близьких. Під час зустрічі 2023 року все саме це й робитимуть.

Люди загадуватимуть бажання, думатимуть про те, що все хороше збуватиметься чарівним чином у найближчому майбутньому. У когось саме так і буде, для когось згаданий календарний період справді розпочнеться якнайкраще.

Але останнього точно не можна буде сказати про індивідів, які народилися під кількома знаками зодіаку. У них 2023 рік почнеться з отримання не найприємніших новин.

Риби
Не такі погані будуть звістки, як сприймуть їх люди цього сузір’я. Риби бурхливо відреагують на кожне слово, яке буде озвучено, буквально битимуться головою об стіну, не знаючи, що їм зробити далі, за які справи їм хапатися.

Так, хорошого вони впізнають мало, але й катастрофічного нічого не станеться. Представники знаку все лише посилять своєю реакцією, налаштують себе та інших на погане. У результаті і Рибам буде важко, та їх близьким.

Близнюки
У людей цього знака не зіпсується настрій на початку 2023 ні від чого. Але все ж таки негативу Близнюки отримають, і досить багато. Їм дзвонитимуть рідні, скаржатимуться на те, як їм тяжко, як у них складно все у справах.

Представники знака не будуть перейматися тим, що звучатиме, тому й залишаться в приємному настрої. Але все ж таки погане буде до них донесено, що заперечувати Близнюкам буде просто безглуздо.

Терези
Представники даного зодіакального сузір’я перші дні січня 2023 року слухатимуть про те, які проблеми зі здоров’ям мають родичі. Терези не стануть нікого перебивати, не показуватимуть того, що насправді їм байдуже те, про що їм намагаються розповісти.

Але вони відверто нудьгуватимуть під час таких розмов, відзначатимуть, що їх просто використовують, спілкуючись із ними на такі теми. Терези не будуть сильно засмучуватися через отриману інформацію, але й байдужими до неї вони не зможуть залишитися.

Погані новини надійдуть людям цих знаків уже на початку 2023 року. Але потім їхнє життя неодмінно налагодиться.

Позначки:

You cannot copy content of this page