fbpx

Для самотніх матерів можуть змінити систему виплат соціальної допомоги

Кожна п’ята дитина народжується в неповній сім’ї. Щоправда, у Міністерстві соціальної політики ріст кількості самотніх матерів пояснюють тим, що батьки часто спеціально не укладають офіційний шлюб, щоб отримувати додаткові виплати.

Про те, що міністерство соціальної політики пропонує змінити систему виплати соціальної допомоги одиноким матерям, розповів на зустрічі з регіональними ЗМІ міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНІАН.

“У поданих із проектом бюджету законах не передбачено скасування виплат одиноким матерям. Але я вважаю, що має бути дискусія в суспільстві щодо цієї серйозної проблеми. Ми мусимо шукати інші методи і можливості підтримки одиноких матерів. У нас є відповідні пропозиції і ми готові їх винести на суд громадськості”, – зазначив Рева.

В Україні система виплат одиноким матерям призвела до того, що їх кількість за 15 років зросла в 22 рази. Сьогодні, за словами Реви, кожна п’ята дитина народжується в неповній сім’ї. Виникають підозри, що люди спеціально не укладають офіційний шлюб, щоб отримувати виплати.

Перший крок у реформуванні цієї сфери, за словами міністра, був зроблений з початку цього року, коли розмір виплати прив’язали до доходу матері. Тобто чим більше заробляє одинока мати, тим менший розмір виплати їй призначають, або взагалі не виплачують.

Читайте також: Де шукати додатковий дохід і скільки можна заробити

Джерело.

You cannot copy content of this page