fbpx

Для міцних стосунків ставте свою дружину понад усе

Дуже часто після весілля, чоловік думає, що життя триватиме, як і раніше. А ні, дружину потрібно любити і допомагати. І непросто любити, а оберігати.

Це важливо для міцних стосунків. Не потрібно зрaджувaти вашу дружину. Адже це, та людина, яка підтримує вас завжди.

Ніколи не ставте, вище своєї дружини цих людей.

1. Ваших дітей.

Звичайно, іноді будуть ночі, коли якесь маленьке ствoрiння буде лежати між вами і крuчaти, але в цілому час з дружиною має бути важливіше часу з дітьми. Твоя роль як батька не повинна бути за рахунок зменшення ролі чоловіка.

2. Іншої жінки.

Це очевидно, але багато хто забуває про це. І мова йде не тільки про кoхaнку, а навіть про найкращу подругу. Жодна інша жінка не повинна знати те, чого не знає твоя дружина. Не забувай, зрaда може бути і емоційною.

3. Твоєї мами.

Жоден члeн сім’ї не повинен стояти в твоєму житті понад дружини. Як чоловік, ти повинен бути на стороні своєї дружини, хто б їй не протистояв – навіть якщо це твоя мама.

Потрібно бути сильним. Потрібно вчитися шукати компроміси.

Читайте також: 7 РЕЧЕЙ В БУДИНКУ, ЯКІ ВИДАЮТЬ ВАШУ БІДНІСТЬ

4. Друзів.

Не потрібно забувати про друзів після одруження. Але стосунки з дружиною повинні бути цінніше навіть багаторічної дружби.

5. Віртуальних друзів.

Гаджети засмоктують. Навіть коли ви разом в одній кімнаті, ви можете бути далеко, сидячи в телефоні, спілкуючись з іншими людьми, а не один з одним. Хіба ваші стосунки не є важливішими за тих, кого ви можливо навіть не знаєте в реальності?

Джерело.

You cannot copy content of this page