fbpx
Дозвілля
7 речей в будинку, які видають вашу бідність

Чи замислювалися ви про те, що ваша квартира може розповісти про ваш характер набагато більше, ніж ви того хотіли?

Дійсно, окремі елементи декору, аксесуари і новомодні гаджети, до яких ви маєте схильність, можуть продемонструвати, чи дійсно ви забезпечені або живете невідповідно до своїх достатків. Розповідаємо, на що варто звернути увагу, щоб не потрапити в халепу і не уславитися «бідною людиною».

Речі люкс-класу

Люди, обмежені в засобах, вважають за краще купувати дорогі речі (аксесуари, елементи декору, техніку і так далі), щоб показати, що вони теж можуть виглядати «помітно». І не важливо, що за таку покупку доведеться виплачувати кредит, головне – справити враження.

У дизайнерів навіть є визначення такої псевдороскоші: «Навіщо вам сумочка Chanel або взуття Christian Louboutin, якщо ви пересуваєтеся на метро і маршрутці?» Те ж саме стосується і декору. Завжди видно, коли люксові речі не по кишені, а з’являються час від часу.

Відмова від необхідного заради модного

Нерідко можна зустріти людей, які відмовляють собі в найнеобхідніших речах (їжі, проїзді на транспорті і так далі), аби накопичити кошти на модний смартфон, ноутбук останньої моделі або якийсь красивий аксесуар, який їм терміново раптом знадобився.

Фахівці радять не йти на поводу у сьогохвилинних приcтрacтей, тим більше що мода швидкоплинна. І хто знає, може, поки ви, позбавляючи себе радощів життя, збираєте на щось актуальне, через якийсь час з’явиться ще крутіша новинка, і вам знову доведеться собі відмовляти в чомусь.

Демонстрація успіху

Забезпечені люди зазвичай не демонструють свою спроможність і намагаються якомога менше афішувати, скільки грошей вони звикли витрачати. Це стосується і обстановки в будинку. Все повинно бути підібрано зі смаком, але ніяк не просякнуте пафосом і зайвою самовпевненістю. Все інше – спроба здатися багатшими, ніж ви є насправді.

Читайте також: ЦE НЕCКЛAДНE ТРEНУВАННЯ ДOПОМОЖЕ ВАМ МAКСИМAЛЬНО ШВИДКО СХУДНУТИ

«Брендоманія» у всьому

Це стосується як предметів декору, так і гардероба в цілому. Це, мабуть, сама основна ознака, яка відрізняє бідну людину (найчастіше проживає в провінції) від тої, хто заробляє цілком пристойно.

Бажаючи володіти заповітними логотипами, ці люди можуть навіть взяти кредит на поїздку в ту ж Туреччину, щоб в duty free придбати якусь річ від відомого бренду. Або деякий час відкладати кошти, щоб купити щось «фірмове» і потім з гордістю демонструвати це гостям.

Велика кількість м’яких іграшок

Дизайнери інтер’єрів не втомлюються пояснювати, що м’які іграшки мають місце бути лише при наявності маленьких дітей. У всіх інших випадках тримати їх вдома – це ознака несмаку. Ті ж м’які іграшки, акуратно розставлені на ліжку, викликають швидше здивування, а не розчулення і радість. Тому не варто тримати цей додатковий мішок в квартирі.

Друк на полотні і репродукція відомих картин

Ні в одному пристойному суспільстві не стануть вішати на стіну фейк, як би майстерно виконаним він не був. Будь-яка підробка лише псує загальне враження і від житла, і від вас. Для кожної картини повинна бути підібрана ідеальна рама, і лише в цьому випадку має сенс прикрасити нею стіну.

Всі інші несмачні підробки, на думку дизайнерів інтер’єру, необхідно залишити на прилавках салонів меблів і ні в якому разі не тягнути їх в будинок.

Відсутність ремонту, вицвіла оббuвкa і засмальцьований текстиль

Ремонт, зроблений років 5-7 назад (а то і більше), з головою видає відсутність коштів.

Ми не маємо на увазі «бабусин варіант», коли оновлення квартири відбувалося ще за радянських часів, ми говоримо про те, що раніше було модно влаштовувати в своїх апартаментах міні-версію палацу (з ліпниною, колонами, позолотою та іншою атрибутикою) або якусь подобу еклектики, яку багато гордо іменували «дизайнерський інтер’єр».

У наш час все більша перевага віддається мінімалізму або класиці (в сучасному виконанні), а все інше – пережиток минулого.

Що стосується вицвілого текстилю або старомодної оббивки, то якими б улюбленими не були ці речі, від них необхідно або позбутися, або подарувати їм друге життя. Адже вони здешевлюють весь інтер’єр і як би натякають на те, що у вас немає коштів, щоб оновити обстановку.

Джерело.