fbpx
Події
Для чого нам така зброя? Порошенко розпорядився продати єдиний в Україні ракетний крейсер

Президент України Петро Порошенко підписав указ про демілітаризацію ракетного крейсера “Україна”, його збираються продати.

На мітингу працівників Суднобудівного заводу перший заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь заявив, що Кабінет міністрів готує проект постанови про роззброєння українського крейсера. За його словами, крейсер збираються продати по частинам, щоб виплатити зарплати працівникам підприємства, інформує еizvestia.com.

“Якщо зняти озброєння і продати те, що залишиться — там вистачить на компенсацію ваших зарплат, ще й залишиться три рази на стільки ж”, — стверджує чиновник. Він зазначив, що корпус крейсера і турбіни, які в ньому встановлені, затребувані.

Бонь уточнив, що проект постанови Кабміну про демілітаризацію “України” погоджений Міністерством оборони і “Укроборонпромом”, його також чекає на розгляд у Мінфіні та Мін’юсті.

Крейсер “Україна” є близнюком російського крейсера “Москва”. Його почали будувати ще в 1985 році в СРСР, а у 1993 році корабель вивели зі складу ВМС РФ і передали Україні. На кораблі є злітний майданчик і ангар для вертольота, а також 16 пускових установок для стрільби важкими протикорабельними ракетами.

Читайте також: Маккейн закликав надати Україні зброю: “Путін посилив агресію. Українці гинуть”

Джерело.