fbpx

Дівчина кожен день, три роки поспіль, ходила на роботу в однаковому одязі(фото)

Арт-директор рекламної фірми Матильда Каль аж три роки приходила на роботу в однаковому одязі: білій блузці та чорних брюках. У такий спосіб вона вирішила позбутися надокучливого питання, що вдягнути вранці, пише 24 канал.

За словами Матильди, якось вона зрозуміла, що втомилася кожен день підбирати новий наряд, оскільки цей процес забирає багато часу та приносить більше стресу, ніж задоволення.

Тому Каль підібрала простий одяг, в якому вона могла б виглядати професійно та елегантно: дівчина купила 15 однакових шовкових блуз з чорним бантиком і шість пар однакових чорних брюк.

“У будні дні мені доводиться вирішувати багато творчих завдань, які стимулюють мій мoзок. Я не вважаю необхідністю виражати свій творчий потенціал через те, що одягаю”,– ділиться Матильда.

Читайте також: Киянину, який пропонував 50000 гривень винагороди за викраденого собаку, допомогли знайти улюбленця співробітники карного розшуку(відео)

Спершу її колеги не розуміли, що відбувається. Начальство дівчини навіть хотіло підвищити їй зарплату, аби вона змогла оновити гардероб.

Про свій досвід з одягом Матильда написала статтю в журнал Hаrper’s Ваzaar. Коли історію Каль почали поширювати у мережі, її дуже здивувало, як дивно жінки сприйняли це. Їм здалося, що так Матильда обмежила себе уніформою. Однак дівчина вважає, що стала більше цінувати інший одяг, відчувати себе у ньому особливою та вільною.

You cannot copy content of this page