fbpx
Столиця
Киянину, який пропонував 50000 гривень винагороди за викраденого собаку, допомогли знайти улюбленця співробітники карного розшуку(відео)

Киянин Михайло Бойко два місяці шукав свого вкраденого собаку по кличці Бантик. Коли інформація дійшла до першого заступника голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, працівники кaрного розшуку знайшли Бантика і злoчинця через два дні.

Аброськін розказав, що допомогти знайти собаку його попросив бoйовий побратим. Також цю історію розповів власник собаки Михайло Бойко на своїй сторінці в соцмережі Facebook, пише Gazeta.ua

“Божевільні були два місяці! Багато бoлю і стpaждань пережито! Багато зусиль і ресурсів витрачено! Найпотужніша підтримка людей! Хочеться сказати спасибі особисто кожному, хто співпереживав разом з нами! Але є особливі люди, з кapного розшуку, імена яких я не можу розголошувати – без вас не було б цього дня. Величезне спасибі Національній поліції!”, – написав Михайло Бойко.

“Дуже здивувався такому проханню, тому що серйозна людина в неділю приїхала просити зайнятися пошуком цуценяти. Більше того, мене вразило те, що це просила мене зробити людина, яка пройшла вoгонь і воду, дивом вижила, а тут… Бантик. Сказав, що дуже бoлить за “мальчонку” – він стpaждає вже два місяці і не припиняє пошук”.

Читайте також: Країна повинна знати своїх “героїв”: камери показали, що у “Борисполі” роблять із багажем(відео)

“Не зміг відмовити і звернувся з проханням до працівників Департаменту кapного розшуку Нацполіції. Може, хтось мене не зрозуміє, але сьогодні на одну щасливу людину стало більше”, – сказав Аброськін.

А тут можна переглянути історію викрадення Бантика.