fbpx
Події
Дівчина з Прикарпаття розповіла про SMS-залякування від смертельної гри “синій кит” (фото)

Загалом студентка отримала 4 повідомлення.  На Івано-Франківщині 19-річна дівчина отримала підозрілі SMS-повідомлення на телефон із закликом приєднатися до смертельної гри “синіх китів”. Про це вона розповіла ТСН.ua.

Дівчина поскаржилася, що перше SMS вона отримала учора, 17 лютого, близько 12 ночі. Номер, вказаний у повідомленні, 777, тобто відправник надіслав його анонімно з Інтернету.

“Синій кит. Розпочнемо ГРУ в 4:20”, – йшлося в SMS.

Читайте також: Дитина повинна включити всі чотири конфорки на газовій плиті і піти спати. Дикі флешмоби не перестають лихоманити українців

За словами дівчини, вона насторожилася, але ніяк не реагувала на такі повідомлення. Загалом студентка отримала 4 повідомлення, останнім із яких було: “Синій кит. Відповідь до 4:20. Мовчання знак згоди”.

Дівчина дуже здивувалася, чому до неї почали приходити такі повідомлення.

“Стало дуже страшно! Я витягнула сім карту. Я ніколи не чула, щоб вони ні з того ні з сього присилали повідомлення на телефон. Я навіть ніколи не брала участь в цій грі”, – зізналася вона.

Своєю чергою, дівчина зізналася, що не перебуває у дивних групах у соціальних мережах. Зокрема, вона навіть не розміщувала там свій номер телефону.

“У мене на сторінці не написаний номер телефону, однак він прив’язаний до сторінки, але його ніхто не бачить. Я взагалі не розумію, звідки вони взяли мій номер, адже я навіть не можу уявити, який зв’язок між мною і цим всім”, – прокоментувала дівчина.