fbpx
Події
Дитина повинна включити всі чотири конфорки на газовій плиті і піти спати. Дикі флешмоби не перестають лихоманити українців

В мережі повідомляють про ще один небезпечний флешмоб, допис і фотографією з’явився на одній із львівських спільнот Так люблю той Львів, що бракує ми слів. Далі мовою оригіналу:

“Не “китами” єдиними. Слідкуйте за своїми дітьми, братами, сестрами. І друзям розкажіть… Приклад нової смертельної небезпеки для дітей продемонстрували користувачі соціальної мережі Facebook.

Днями тут опублікували фото, на якому зображений екран смартфона зі страшною інструкцією для дівчаток, котрі є прихильницями популярного мультиплікаційного серіалу.

У повідомленні розповідається про те, як кожна дівчинка може стати жителькою чарівної країни. Для цього, згідно інструкції, вона має обійти свою кімнату тричі, промовляючи певне заклинання, а потім тихо, щоб ніхто не побачив, піти в кухню. Якщо це помітить хтось з рідних, то “магія слів буде втрачена”. Далі дитина повинна включити всі чотири конфорки на газовій плиті, але не підпалювати їх . “Ти ж не хочеш обпектися?”, – говориться в тексті.

Читайте також: “Не хочеться нариватися”: російський чемпіон світу зробив дивну заяву про Україну

Після цього претендентка на життя у прекрасній країні має повернутися у свою кімнату і заснути. У цей же час вона дихатиме “чарівним газом” і ставатиме феєю. Прокинувшись, вона нібито перетвориться у фею вогню.

Знімок з проханням перевіряти телефони своїх дітей та обмежити їм доступ в інтернет, особливо учням молодших класів, активно поширюється мережами, батьки б’ють на сполох, а в деяких школах, наприклад, у Дніпрі, вже пройшли збори з цього приводу. Таку інформацію повідомляє автор публікації”,- йдеться  у дописі