fbpx
Саморозвиток
Дівчатам важливо дивитися не на зовнішні якості майбутнього супутника життя: красу або дотепність – не це головне для сім’янина

Дівчатам важливо дивитися не на зовнішні якості майбутнього супутника життя: красу або дотепність – не це головне для сім’янина.

Є багато чоловіків, які зовні не блищать красою і силою, але є дуже твердими, сильними і відповідальними, справжніми чоловіками – «цвяхи б робити з цих людей»!

Багато сучасних дівчат настільки активні, мужні, сильні, що мимоволі вибирають собі за чоловіка «синочка». Звичайно, таке співвідношення сил і обов’язків у шлюбі самій жінці незабаром набридне, її почне обтяжувати ця невластива їй роль.

Будьте уважні, якщо ваш обранець своїй мамі в рот дивиться, не може прийняти самостійного рішення – у сім’ї ви будете все тягнути, і рішення приймати вам доведеться самій!

Яким повинен бути наречений? Відповідальним, ось що важливо, хороший батько саме цією якістю володіє! А ось зовнішня краса чоловіка – досить ненадійний орієнтир в обранні супутника життя.