fbpx

Діти вибирають батьків ще до народження

Є багато питань, на які ми не можемо знайти відповіді, які поза тим, що можна побачити очима. Є речі, що відчуваються лише сeрцeм.

Це – те, що за межею невидимого. Про те, що діти ще до народження приглядаються до людей, які готові стати батьками, зараз пишеться багато. Але чи правда це? Чи справді наші сини і доньки десь у тонких вимірах вибрали саме нас?

Про це та інше у прес-центрі закарпатської газети «НЕДІЛЯ» розповіла людина, що вивчає кармологію, педагог і журналіст Олеся МАРКОВИЧ.

Кажуть, що діти вибирають батьків ще до народження. Це правда?

Згідно із законами карми – так. Кожна душа приходить у рід не просто так. Вона обирає ту сім’ю, де її завдання збігаються із завданнями, які не були виконані в роді. Або де складуться такі умови, що дозволять душі максимально розвинути ті чи інші якості.

Наприклад, завданням душі є розвинути свій талант і зуміти його відстояти. Така дитина народиться в сім’ї з далеко не тепличними умовами. Ми знаємо багатьох відомих композиторів, які займалися музикою всупереч волі батьків. Багато геніїв народжуються в родинах, де їм забороняють робити те, в чому потім вони досягають вершин. Зуміла душа виконати своє призначення – людство отримує геніального вченого, композитора, поета чи художника. А імен тих, хто не виконав свого призначення, ми не знаємо. Можливо, вони реалізуються в наступних життях.

Якщо говорити про переселення душ, що скажете про тварин? Чи можуть вони потім народитись у вигляді наших дітей? І чи є в них кармічна програма також?

Згідно з філософськими уявленнями про карму, кожна людина, кожна тварина, кожна стеблина є проявленням душі. Тому абсолютно можливо, що душа пoмерлoї улюбленої собаки повернеться в рід у вигляді дитини. Або, буває, у роді пoмирaє стара людина, а через деякий час там народжується немовля. Ніхто не доводить, що це буде та ж сама душа. Але й не може спростувати.

Джерело.

You cannot copy content of this page