fbpx
Події
Діряві стіни, бруд та холод: 5-річний хлопчик на Львівщині живе в нелюдських умовах (відео)

На Львівщині в селі Торгів в нелюдських умовах живе 5-річна дитина.

У хаті холодніше, аніж на дворі, а в старих стінах дуже багато дирок. Однак найбільше вражають гори брудного одягу та антисанітарія. В таких умовах живе сім’я 5-тирічного хлопчика.

Батьки хлопчика безробітні, а у сім’ї ще четверо дітей, однак найстарша донька живе у Львові, а двох хлопців раніше забрали в інтернат. В поліції заявляють, що батьки навіть не цікавляться долею своїх інших дітей.

Хлопчика з народженняприхистила сусідка. Каже, що доглядає його, бо в рідній хаті дитині не завжди навіть є що поїсти. Незважаючи на такі умови, у своїх 5 років хлопчик дуже комунікабельний, любить казки і малювання.

Читайте також:НА ЗАКАРПАТТІ ЗААРЕШТУВАЛИ ДІТЕЙ,ЯКІ ВБИЛИ ВЛАСНУ МАТІР (ФОТО,ВІДЕО)

Сусідка каже, що всиновити хлопця сама не може через свій немолодий вік. Однак жінка готова дбати про дитину до шести років. Тоді Ігор зможе піти в інтернат, в якому вчаться його старші брати.

У соцслужбі запевняють, що тримали сім’ю на контролі. Однак цікаво, що у вересні минулого року сільська рада склала акт про те, що умови життя задовільні.

Комісія, яка й вирішить подальшу долю дитини збереться наступного тижня. Чиновники уже попередили, що малого заберуть. Його мама відповідну згоду на це підписала.

Джерело.