fbpx

Десятьох поранених бійців АТО доставили до госпіталю в Києві

Привезли до Києва на лікування і двох волонтерів, які були поранені неподалік Зайцевого.

Черговий борт із пораненими на сході українськими вояками прибув до Київського військового шпиталю з Дніпра. Скільки саме військових доправили до медзакладу, лікарі не кажуть, але відомо, що їх понад десяток, передає “5 канал”.

Привезли до Києва на лікування і двох волонтерів, які були поранені неподалік Зайцевого у середу, 8 березня. “Роздавали гуманітарну допомогу в районі селища Зайцеве. Спочатку перша куля прилетіла через бокові стекла, друга розривна попала в стійку, каска прийняла на себе фактично весь удар. Я вже побачив кров, розтрощена рука, я ще 200 метрів дотягнув до першого ВОПа нашого”, – згадує волонтер Сергій Адам’як.

Стан пацієнтів лікарі оцінюють як тяжкий і середній. Більшість із них зазнали поранень у зоні АТО упродовж тижня. Спершу бійцям та волонтерам надавали медичну допомогу на Донбасі, потому їх перевели до шпиталю у Дніпрі, тепер – до Києва. Тут вояків оперуватимуть і лікуватимуть надалі.

“Це практично всі свіжі поранені: дво-, три-, максимум чотириденні. Це вогнепальні поранення безпосередньо як кінцівок, так і черевної порожнини. Також у нас є декілька пацієнтів, які поступили безпосередньо з пораненнями голови. Декільком пацієнтам зроблено комп’ютерну томографію в цілях подальшої діагностики, також зараз вони проходять перев’язки і кому потрібно – виконується безпосередньо оперативне втручання по наданню допомоги”, – відзвітував заступник начальника Головного військового клінічного госпіталю Олександр Циц.

Читайте також:   У результаті спроби прориву автоколони через блокпост у Костянтинівці поранено поліцейського

Джерело.

You cannot copy content of this page