fbpx
Події
У результаті спроби прориву автоколони через блокпост у Костянтинівці поранено поліцейського

У поліції зазначають, що учасники блокади вдруге за добу влаштовують у зоні АТО провокації.

У Костянтинівці Донецької області в зоні АТО автоколона на чолі з народним депутатом Тарасом Пастухом (фракція “Самопоміч) намагалася прорватися через блокпост, одному поліцейському розпилили сльозогінний газ в обличчя.

“Сьогодні близько 16:30 на блокпосту біля Костянтинівки для перевірки було зупинено автоколону, яка рухалася зі сторони Покровська у складі близько 50 осіб на чолі з народним депутатом Тарасом Пастухом. Однак частина громадян відмовилася проходити перевірку і зробила спробу силового прориву через блокпост. Один з поліцейських травмований у результаті застосування активістами сльозогінного газу”, – повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області в середу.

У поліції зазначають, що учасники блокади вдруге за добу влаштовують у зоні АТО провокації.
“Група агресивно налаштованих осіб рушила на поліцейських, які несли службу на блокпосту. Громадяни відсунули огороджувальні плити і намагалися прибрати службовий автомобіль, який обмежував рух на блокпосту. Громадяни нецензурно висловлювалися на адресу поліцейських і перешкоджали виконанню службових обов’язків. Один з активістів розпилив газ з балончика в обличчя поліцейському. Постраждалий доставлений у лікарню з опіками очей”, – сказано в повідомленні.

Як повідомляється, поліцейські попередили активістів про заборону наближатися до стратегічного об’єкту на певну відстань і законне право використовувати зброю, проте громадяни не реагували на попередження, у зв’язку з чим співробітники поліції були змушені зробити декілька попереджувальних пострілів у повітря.

Читайте також:  З’явилося відео сутички блокувальників та поліції із застосуванням зброї

Джерело.