fbpx
Дозвілля
День Незалежності України в 2017 році: скільки вихiдних очiкують на українцiв у серпні

Через святкування Дні Незалежності Україні у серпні, українці матимуть 9 вихідних днів, кількість робочих днів у серпні становитиме 22 дня. Як українці відпочиватимуть на День Незалежності – дивіться в інфографіці нижче.

Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів Про перенесення робочих днів у 2017 році, кількість вихідних обумовлена святкуванням Дня Незалежності України – 24 серпня.

Отже, 24 серпня – буде вихідним. Оскільки, 24 серпня – це четвер, то п’ятниця, 25 серпня – також буде вихідним. Українці зможуть відпочивати чотири дні під ряд. Однак, вихідний 25 серпні – потрібно буде відпрацювати, його переносять на 19 серпня.

Дні роботи системи електронних платежів Національного банку також переносяться з п’ятниці, 25 серпня, на суботу, 19 серпня.

“Банки повинні організувати роботу щодо своєчасної виплати пенсій, соціальних доплат, інших грошових виплат і забезпечити в ці дні безперебійну роботу банкоматів, обмінних пунктів і організувати підкріплення їх готівкою різних номіналів”, – йдеться в повідомленні НБУ.

Читайте також: Повідкривайте вікна й балкони, влаштуйте протяг: відзавтра, Україна опиниться в полоні шаленої спеки

Джерело.