fbpx
Без рубрики
Де відпочити взимку. Експерти назвали спокусливі для українців тури

Нараз українці ще не визначились, де проведуть свою зимову відпустку. Тож журналісти поспілкувались з експертами у цій галузі, та визначили привабливі варіанти.

Так, менеджер по туризму туристичної компанії “Світлофор” Олег Тимофтей радить для відпочинку взимку обирати теплі краї Танзанію, Тайланд, Мексику, Домінікану, Єгипет. Щоправда у період зимових свят на ці напрямки не має знижок. Однак він радить зачекати “палаючих” путівок.

“Якщо це не новорічні свята, то на “палаючу” путівку в Тайланд можна вкластися в 600-700 доларів на людину. Стандартна ціна – 800-900 доларів за людину. Із харчування – лише сніданки”,– розповів Тимофтей.

Якщо ж ви обираєте відпочинок на лижах, то тут краще їхати до Фінлядії, Австрії, Словаччини. Авіапереліт до останньої обійдеться у близько 300 євро. Якщо Австрія – більше 1000 євро на особу.

Власник туристичної компанії “Elang Tour” Юрій Кругленя додає, що зараз українці не особливо цікавляться гірськолижним відпочинком. Тенденції йдуть до екзотики, адже вартість тут не сильно відрізняється.

“Хоча екзотика трохи дорожча, але це зовсім інший рівень відпочинку”, – додає Кругленя.

Читайте також: Молодша дочка Кононенко відпочиває від навчання на яхті в Швейцарії, – ЗМІ (фото)

Джерело.

facebook