fbpx
Події
Молодша дочка Кононенко відпочиває від навчання на яхті в Швейцарії, – ЗМІ (фото)

У швейцарській школі TASIS (The American School in Switzerland), де вчитися 17-річна Ольга Кононенко влаштували вечірку на яхті в честь закінчення першого навчального тижня. Про це повідомляє видання Страна.ua

Молодша дочка народного депутата БПП і друга Петра Порошенка Ігоря Кононенко вже другий рік навчається у приватній школі біля швейцарського озера Лугано в місті Монтаньола.

Керівництво елітної школи приділяє багато уваги відпочинку учнів і намагається влаштовувати незвичайні вечірки. Щорічно по закінченню першого тижня першого семестру учням старших класів організовують вечірку на яхті, яка плаває по озеру Лугано. Кілька днів тому Ольга Кононенко разом з однокласниками танцювала на палубі і обговорювала літні канікули. Відзначимо, що молодша дочка нардепа зайнята у всіх заходах школи: на святах вона представляє Україну, одягається в речі з патріотичними принтами, виходить з нашим прапором і бере участь в спортивних змаганнях (грає в жіночий футбол).

Читайте також: Хто такий Ігор Кононенко? Сенсаційне розслідування програми “Схеми” (відео)

Школа, де навчається Оля, славиться тим, що тут за особливою програмою готують до вступу в провідні вузи світу. На території знаходиться 25 будівель, серед яких замки XV-XVIII ст, тенісні корти, танцювальні студії, власний театр. За рік навчання молодшої дочки в TASIS Ігор Кононенко платить 2,2 млн грн. Проживають учні в старовинному гуртожитку. Дівчатка і хлопчики – окремо, в кімнатах по 2-3 людини. Зараз тут здобувають освіту діти з 61 країни світу.

Як раніше писали ЗМІ, середня дочка Дарина теж здобуває освіту закордоном – в Інституті вищої освіти Гліон (Glion Institute of Higher Education). Навчальний заклад спеціалізується на підготовці кадрів для готельного і туристичного бізнесу. Дочка Кононенко здобуває освіту в Гліоні (Швейцарія). В середньому рік навчання тут коштує близько 1,1 млн грн. в залежності від спеціалізації.

Як повідомлялося раніше, 4 лютого Кононенко заявив про складання з себе повноважень першого заступника голови фракції на час розслідування Національним антикорупційним бюро висунутих проти нього звинувачень з боку колишнього міністра економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус.
Пізніше БПП повернула Кононенко колишню посаду після відповіді ГПУ.

Читайте також: “Тест на Кононенка”. Чи готовий Порошенко посадити свого соратника і друга?

kononenka

dochka-kononenka

Джерело.

 

facebook