fbpx
Перейти до вмісту

Даремно я заздрила дружині свого колишнього хлопця. Мій хлопець одружився з дівчиною, що завагітніла, і я фактично жила їх життям, не вилазячи з соцмереж, до дрібних подробиць вивчаючи їх сімейне життя, вирощуючи в собі ненависть.

Даремно я заздрила дружині свого колишнього хлопця

Я колись відчувала ті самі почуття, що й Ви. Мій хлопець одружився з дівчиною, що завагітніла, і я фактично жила їх життям, не вилазячи з соцмереж, до дрібних подробиць вивчаючи їх сімейне життя, вирощуючи в собі ненависть.

Кожного дня я годинами сиділа в соцмережах дружини свого колишнього хлопця, заздрила та пракала. Часто думала над тим, а що в ній є такого, чого немає в мені.

Уявляла себе на її місці, та в кожному новому чоловікові шукала його.

Сама не помітила, як через це опинилася в глибокій депресії, і щоб вибратися поспішно вискочила заміж за чоловіка набагато старшого за себе. А в результаті він і його сім’я виявилися непорядними, і моє заміжжя обернулося кошмаром.

Далі гірше – чоловік подався в альфонси, продався багатій дамі. Познайомились вони на сайті знайомств Tinder, та одразу ж почали жити разом.

Я помітила, що у чоловіка зявились дорогі подарунки, які ми собі не могли дозволити, а тоді з часом він переїхав жити до тієї жінки.

На свій подив я тоді зрозуміла, що ненависті до цієї розлучниці не відчуваю, образу та обурення мала, але більше на чоловіка. Видно так сильно колись перехворіла злістю до дружини колишнього хлопця, що тепер виробився певний імунітет.

Коли дізналася, що не стало чоловіка, зізнаюся, відчула задоволення, думаю, не засуджуватимете. Але виявилося, що попереду ще чекають випробування на міцність.

Не вдаватимуся до подробиць, скажу тільки, що рідня чоловіка продовжує тероризувати мене. Ось так уже майже рік ведемо боротьбу, думаю, дійде до суду, при цьому треба триматися на плаву, вести бізнес у непрості часи. Так, життя в мене зараз непросте, але це моє реальне життя з усіма його підводними каменями. Напевно, як і у більшості людей.

Мені досі шкода часу, витраченого колись на страждання колишнього хлопця та стеження за життям його родини. Через кілька років він нещодавно вийшов на мене. Пропонує знову розпочати стосунки, але вже як коханку.

Не соромлячись, описав мені всі проблеми свого сімейного життя, пояснював чому так потребує любові на стороні. Я відмовила, навіть не замислюючись, направила його кудись подалі. Адже колись була готова на все заради цієї людини! І мені реально стало шкода його дружину, яку готова була знищити.

Проте, через місяць, я відчула що не проти іноді бачитись із колишнім, але боюсь що знову закохаюсь і буду страждати. Як мені поступити правильно?

 

Позначки:

You cannot copy content of this page