Дозвілля
Нагадаємо, як “Титановий Джексон” освідчився Карпі у день закоханих (фото)

Нагадаємо, воїн АТО Євген Терехов, відомий як “Титановий Джексон”, одружується. У день закоханих, під час концерту гурту “Антитіла”, він зробив пропозицію своїй коханій – українській співачці Наталці Карпі.

Про це написав у Facebook вокаліст гурту Сергій Висюк.

“Вона насправді нічого не здогадувалась. Невеличкий розіграш під час нашого концерту перетворився на оригінальну пропозицію одружитися. Залізний Джексон летів через всю країну, концерт вже закінчувався, гадали не встигне. Великий букет, обручка, повна зала людей та здивовані очі Наталки. Так зародилась нова сім’я”, – написав він.

“Голова йде обертом. Зранку, прокинулась, і подумала, а це таки правда! Він-реальний… Він-мій… Він-ковток повітря… Він-сонце… В ньому розчиняюсь… Дякую, Богу, що ти з’явився в моєму житті… Я так довго чекала на тебе”, – написала у соцмережі наступного дня співачка.

Терехов рік воював на Донбасі. Має поранення в голову. Частину черепа йому замінили титановою пластиною. Через це його називають “Титановим Джексоном”.
Торік балотувався у мери Павлограду, але програв чинному мерові Анатолію Вершині. Під час кампанії потрапив у аварію, розбив позашляховик “Порше Каєн”.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook