fbpx
Дозвілля
Чиновниці які «підірвали» мережу своїми фото

Після скандалу із заступником міністра МВС Дєєвою ми поспілкувалася з дівчатами, які потрапили в подібну ситуацію.

Скандал з новим заступником міністра МВС триває. Громадськість розділилася: або обурюється, або захищає Анастасію Дєєву, відверті фотографії якої розлетілися по мережі. Як пов’язати милі пустощі на камеру з призначеннями на державні посади? Про це “КП в Україні” розпитали у фігуранток минулих ексцесів з відвертими фотографіями.

Пішла, щоб не хвилювалися батьки

У березні 2013 року прес-секретарем прокурора Сум призначили Юлію Недокус.

І тут же в Мережі знайшлися фото дівчини, де вона, спираючись на бампер позашляховика, демонструє п’яту точку, прикриту коротким білим платтям. Практично відразу після скандалу Юлія Недокус звільнилася. Як розповіла сама дівчина, написати заяву про звільнення було її власним рішенням.

У прокуратурі мене не утримували. Я ж не хотіла хвилювати своїх батьків, вони тоді переживали дуже. А сама я взагалі не переживала через ці фото. Там не було нічого страшного, і я в цьому нічого поганого не бачу. Вульгарності в моїх фото немає. Я розумію, якби була дівчина, яка не займається спортом або з сигаретою і пляшкою…а красиве тіло можна і показати.

– вважає Юлія Недокус.

І додала, що зараз у неї все чудово, як, власне кажучи, було і тоді. Правда, ніяких відвертих фотографій в Мережу вона більше не викладає.

Читайте також: МІХАЕЛЬ ШУМАХЕР ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (ФОТО)

До речі, в прокуратурі Сум про Юлію відгукуються тепло: дівчина була професійною і показала себе з хорошого боку.

 

У випадку з помічницею депутата від Радикальної партії громадськість обговорювала її форми, а не фотографії в стилі дешевого.

У минулому році пишні форми Валерії Єгорової, помічниці депутата від Радикальної партії Сергія Скуратівського, вразили уяву українців.

За  форми дівчину визнали справжньою бомбою від політики. Як розповіла сама Валерія, її скандал не був пов’язаний з посадою.

Читайте також:ШЕФ-КУХАРЯ ПОБИЛИ ЧЕРЕЗ СХОЖІСТЬ ІЗ ТРАМПОМ (ФОТО)

У моєму випадку громадськість обговорювала мої форми, а не фотографії в стилі дешевого. Хотілося б вірити, що на фото не Дєєва, тому що я вірю в перспективну молодь і хочу бачити в парламенті і в міністерствах не тільки старих злодійкуватих чинуш, а й молодих свіжих реформаторів. Але якщо на фото все-таки вона, то це, звичайно, сором і ганьба для всього МВС.

– розповіла Валерія Єгорова.

Фото.

Фото.

 

Джерело.