fbpx
Події
Міхаель Шумахер зареєструвався в соціальних мережах (фото)

Міхаель Шумахер (Michael Schumacher) все ще знаходиться в поганому стані після нещасного випадку під час відпочинку на гірськолижному курорті. Однак його рідні намагаються полегшити йому ношу.

Відомий гонщик “Формули-1” Міхаель Шумахер, за словами його адвоката, на сьогоднішній день знаходиться в поганому стані і не може ходити . Завдяки батькам і близьким, які намагаються полегшити для колишнього чемпіона , створили в соціальних мережах сторінки, присвячені досягненням та життєдіяльності спортсмена.

Такі соціальні мережі як Фейсбук і Інстаграм поповнилися офіційними сторінками присвяченими Міхаелю Шумахеру. Акаунти будуть вести рідні гонщика, де розміщуватимуть детальну інформацію про стан спортсмена, щоб не було неприємних інцидентів з недостовірною інформацією, а шанувальники можуть залишати слова підтримки.

Соц сторінки були відкриті в честь 22 річниці чемпіонства Шумахера.

“Ласкаво просимо на офіційну сторінку Міхаеля! Ми раді, що тепер зможемо ділитися з вами приємними спогадами, і кращого приводу, ніж майбутня річниця отримання Міхаелем першого титулу чемпіона світу, годі й чекати. З 13 листопада ця сторінка буде місцем наших зустрічей, місцем, де ми зможемо обмінюватися спогадами, відзначати численні досягнення Міхаеля. Це наш жест подяки в сторону його прекрасних шанувальників “, – перша запис, опублікована на Фейсбук.

Крім сторінок в соцмережах був створений також офіційний сайт www.michael-schumacher.de , де можна буде знайти інформацію про гонщика, подробиці його біографії, список улюблених книг, сімейний фотоальбом та інше.

На початку цього року про стан легендарного гонщика висловився Лука ді Монтедземоло , який зазначив, що життя непередбачуваний жарт – сьогодні ти чемпіон, а завтра лежиш на лікарняному ліжку.

Читайте також:ФУТБОЛІСТ РОЗДЯГНУВ СУПЕРНИКА ПІД ЧАС МАТЧУ (ВІДЕО)

Міхаель не вперше у своєму житті потрапляє в непередбачені ситуації. У 1999 році гонщик потрапив в аварію і не зміг дістати чемпіонство в третій раз.

шумахер

Джерело.