fbpx
Саморозвиток
“Чи зрозуміли ви, яка розкіш ходити зараз українською землею і як дорого коштує ця розкіш? Будь ласка, змініться, поки України є ще багато”: військовослужбовиця з передової звернулася до українців

Війсковослужбовиця Ярина Чорногуз звернулася з передової до українців.

Відео захисниця опублікувала у своєму Фейсбуці.

“Зараз ми знаходимося на бахмутському напрямку і намагаємося вберегти від захоплення останню велику трасу від України вільної до Сєверодонецька і Лисичанська, яку росіяни намагаються взяти під свій контроль.

Мені цікаво, чи зрозуміли ви всі, яка розкіш ходити зараз українською землею? Як дорого коштує ця розкіш.

І як швидко ця земля втрачається, якщо не розуміти, що вона є розкішшю.

Я про останні 8 років. Я часто про них думаю зараз. Коли ми отримали останнє попередження, що буде повномасштабна війна багаторічна і роками шматочок за шматочком росія буде відхапувати від України, так як це було і 100, 300, 400 років тому –  в інші періоди, по шматочку.

Це відео для того, щоби ще раз ми всі подумали, що можна зробити наступні 8, 10 років, аби не вийшло так, що в один момент у нас зовсім не залишиться землі, яку треба захищати.

Це добре, що Україна велика, але у наступні роки, якщо ми докорінно не змінимося, якщо поки ми тут воюємо у містах, у Верховній Раді не буде все змінюватися, не будуть прийматися закони, які реформуватимуть нашу судову систему, нашу економіку, нашу оборонну сферу, якщо всього цього не буде, то мине ще 10, 20, 30 років і від України може нічого не залишитися.

Важливо сказати це зараз, поки землі ми маємо ще багато.

Але скажу чесно, я щодня дивлюся на карту України і мені дуже боляче за території, які зараз знаходяться під контролем рф, які тимчасово окуповані: Південь, море, Донбас. Наскільки він красивий, наскільки красива Луганщина. Їх треба звільнити, але ще важливіше не втратити решту.

Ми повинні стати неймовірно сильними, кожен з нас. Кожен українець повинен не пробачати жодної несправедливості: політикам, депутатам, сусідам.

Тому що кожна маленька поступка несправедливості у цій країні її руйнує.

Будь ласка, змініться, поки України є ще багато!

Я дуже хочу, щоби Україна жила далі і щоби за це століття, вона не зникла.

Відео: НТА

Фото: скрін