fbpx
Авто
Повідомили, як безкоштовно ввезти авто в Україні (Відео)

Незважаючи на послаблення в митному законодавстві, що дозволяють українцям істотно заощадити на розмитненні їх нового придбання, знаходиться чимало людей, які хочуть ввезти стару іномарку з Європи з мінімальними витратами для себе. Не в міру кмітливим громадянам додає оптимізму і той факт, що вітчизняне законодавство пропонує чимало можливостей для реалізації подібних схем, – передає Автомир.

В даний час стрімко набирає обертів така схема, як ввезення вживаного автомобіля для людей з обмеженими фізичними можливостями під виглядом гуманітарної допомоги.

Тим часом, використовувана схема відрізняється простотою і мінімальними позовами для організаторів подібної афери. Отже, в першу чергу необхідно подбати про пошук в Європі людини, який погодиться подарувати вам автомобіль, нехай навіть лише на папері. Його наміри оформляються у нотаріуса дарчим листом, підтверджуються в органах суду. Після цього автомобіль досить розмитнити в Україні в обласному підрозділі митної служби за нульовою ставкою податку.

Подібною схемою успішно скористався один з полтавських чиновників, який, будучи ветераном-чорнобильцем, зумів скупити солідну колекцію автомобілів.

Підтвердження цього можна знайти в податковій декларації Олега Пругло, де вказано про володіння ним відразу п’ятьма автомобілями, що йде в розріз з нормами отримання гуманітарної допомоги.

 

 

Читайте також:  Краща траса України не протрималася і року (фото)

Джерело.