fbpx
Дозвілля
Чи не трагічна історія кохання, а й без щасливого кінця

Хотілося б розповісти свою історію кохання, вона не трагічна, але і немає в ній щасливого кінця, може кого-небудь вона зацікавить, але саме так мені хочеться висловити свої почуття.

Отже, цю історію напевно варто почати зі знайомства, назвемо її Л, а його О. Вони познайомилися в досить дивних ролях, він зустрічався з її подругою, точніше був її коханцем, і ось подруга тягне, саме тягне Л за собою, на зустріч таємно з ним.

При знайомстві не було ніяких натяків, адже це хлопець подруги, після вони розійшлися, навіть, напевно, не запам`ятавши імена один одного. Йшов час, з її подругою у нього закінчився роман, прийшло літо, спекотно, вони були такі молоді і хотілося гуляти до ранку.

І ось вони зустрілися знову за волею долі через знайомих, вони стали спілкуватися. Їх інтереси збігалися, на наступний день вони вже називали себе кращими друзями, вони разом переглянули купу фільмів, засуджували, і весь час проводили разом.

Він дзвонив їй в 7 ранку щоб вона прийшла, і вони провели ще один день удвох, Не було ні поцілунків, ні обіймів, вони були друзі. В один день вони вирішили посперечатися хто з них кращий актор, вона швидко влилася в роль, стала визнаватися йому в любові, кажучи про море у чистому небі, о так, вона була бездоганна у своїй грі.

Коли прийшла його черга, він мовчки підійшов і став намагатися поцілувати, а вона від хвилювань розреготалася і втекла додому. Минуло кілька днів і ось тут і воно, тьохнуло так би мовити, потім вони вирішили що люблять один одного і варто зустрічатися ……..

Але вік, вони були такі молоді, і роман був закінчений, здавалося на цьому все. Вона переїхала на час в інше місто, півтора року вони не спілкувалися і не знали один про одного нічого. І знову весна через два роки, і вони зустрілися у дворі, випадково. Він запросив її з собою до друзів, вона погодилася. І ось вечір, купа друзів дивляться фільм, вони сиділи поруч. Він погладжував її долоню, а вона в той момент подумала, якщо він схрестить свою і її долоню, то він буде її чоловіком. І після цієї думки, він ніби прочитав, і вчинив саме так.

О Боже, цей роман закрутився з неймовірною силою, стільки пристрасті, а головне вони були друзями, вони розуміли один одного з півслова.Тільки так сварилися, так як характери були одинакові, дві егоїстичні людини, які люблять один одного, це страшна суміш ………

Йшли роки, сварки посилювалися, сказати що хтось винен не можливо. Не дивлячись на це вони любили, вони часто сміялися, дуріли, співали пісні, і що найдивніше вони все робили разом. Коли траплялися біди вони переживали їх разом, і радість вони теж ділили на двох.

Представите, від 17 до 20 років вашого життя скільки всього сталося, і ось все це пережили разом, це ж найяскравіший вік, дорослішання …..

Вони жили разом, ой скажете ви битовуха, нісенітниця, їх вона не стосувалася, вони просто все робили разом …. А далі помилок стало більше … Може вона занадто багато слухала те, що говорять інші, може він став більш скупим на почуття.

Ні любов не проходила, вона горіла в грудях, але на жаль сварки все частішали, і одного разу це просто вже набридло терпіти. З кожним разом вони намагалися повернути все що руйнували самі. Але на жаль, зламане не клеїться, пропала довіра і повага, вони перейшли всі межі, може від цієї божевільної любові, може від дурних переконань інших.

Напевно нерозумно зараз говорити про те, що і як там було, як лаялися. Згадуючи все, пам`ятається лише очі її і його, вони були сповнені любові, тієї про яку вже не можна було говорити …….. Що стало …… Та нічого …. Всі живі і здорові … і любов живе, вмираючи, але живе ….

Вони не спілкуються вже три місяці, вона дізналася, що у нього з’явилась інша. …. Їй просто захотілося помінятися з нею місцями і прожити з ним в щасті ще мить …. Ой ні, вона теж не одна, за нею доглядає хлопець, говорить про почуття. І знаєте, можливо він стане їй чоловіком, чи ні, це вже не важливо …..

Головне те, що під  час вінчання вона не побачить справа О, такого рідного, веселого і улюбленого.  І у кожного з них тепер інша історія. Тільки складно в цьому переконати серце. Одне скажу в завершенні, знаєте часто в фільмах говорять бережіть один одного і цінуєте все, тепер я розумію сенс цього.

Читайте також:СПОВІДЬ.ТЕПЕР Я — ТАТО-ОДИНАК. ДЛЯ ВОСЬМИ ДІТЕЙ…

Джерело.