fbpx

Чи безпечне Активоване вугілля для вагітних?

Від отруєнь та випадків діареї не застрахований ніхто, в тому числі і вагітні. Зневоднення організму в результаті тривалого рідкого стула може істотно погіршити самопочуття жінки, стати причиною гіпотонії і зниження гематоплацентарного кровотоку. Інтоксикація організму жінки тягне за собою і порушення стану дитини в утробі. Тому при перших ознаках отруєння вагітним слід почати прийом дезінтоксикаційних препаратів з високою адсорбуючою здатністю, до яких відноситься активоване вугілля.

Фармакологічні властивості

Активоване вугілля – натуральний препарат у вигляді таблеток чорного кольору. Активність вугілля полягає в здатності адсорбувати, поглинати токсини, солі важких металів, лікарські препарати. Крім цього активоване вугілля здатне руйнувати бульбашки газів, які, накопичуючись в порожнині кишечника, викликають симптоми метеоризму.

Активоване вугілля надає дію безпосередньо в кишківнику і шлунку і не всмоктується в кровотік, саме тому ніякої небезпеки для вагітних не представляє. Навіть навпаки, гінекологи рекомендують періодично приймати даний препарат для зняття симптомів здуття живота, зменшення токсинів в порожнині кишківника при запорах.

Показання

• Харчові отруєння.

• Метеоризм.

• Диспепсія.

• Отруєння лікарськими препаратами, солями важких металів.

Спосіб застосування

При важких отруєннях разово приймають 1-2 грами активованого вугілля. Кратність прийому – до 4 разів. Обов’язковою умовою є роздроблення таблеток в порошок для збільшення площі адсорбуючої поверхні.

Протипоказання

• Загострення виразкової хвороби.

• Кровотеча з ШКТ.

Читайте також:ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА РОБИТИ ЦІ ПАРУ РЕЧЕЙ. ТИ ЗДИВУЄШСЯ!

Джерело.

You cannot copy content of this page