fbpx
Перейти до вмісту

Чудотворні молитви на Різдво

Загальна молитва

Пробач нас, Господи, на землі живих,
що не знають років майбутніх, вибач за нашу недосконалість!
За нашу земну суєту, за те, що часом не знаємо, що творимо.
Пробач нас усіх і помилуй! Зрозумій і спрямуй на шлях істини!
Дай нам Віри, Надії, Любові! Дай нам Світла, Добра і Радості!
Господи! Яке прекрасне життя на Землі!
Ти наш Бог і Творець. Ти один маєш право судити нас за наші діяння.
Так спрямуй усі сили Свої Небесні проти Зла на Землі!
А ми, діти Твої, очищаючись душею перед лицем Твоїм,
житимемо і творитимемо добро на Землі!
Давайте жити у світлі та добрі, щоб на нашій квітучій Землі ніколи не закінчувалося життя!
Щоб було більше щасливих та радісних облич, а в очах лише сльози радості!
Щоб, продовжуючи Життя, бачити у дітях своє продовження,
пишатися своїми розумними, добрими та здоровими дітьми,
виховувати у них почуття любові, ніжності та подяки до рідних, близьких, до своєї Землі.
Це і є сенс життя – жити для тих, хто любить Тебе, Господи,
і творити Добро в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Різдвяна молитва Ангелу-охоронцю

“Ангел Божий, хранитель мій святий, на охорону мені від Бога даний. Благаю тебе, ти мене сьогодні просвіти, і від усякого зла збережи, до доброго діяння настав, і на шлях спасіння направ. Амінь”.

Молитва в Різдво на гроші і багатство

“Господи Ісусе Христе, Боже наш, зволив спасіння нашого заради на землі у плоті явитися і від Безневестної і Пречистої Діви Марії незречено родитися! Дякуємо Тобі, бо Ти сподобив нас, подвигом посту предочистившихся, досягнутих великого свята Твого Різдва і в радості духовній зі ангелами співати Тебе, з пастирями славословити, з волхвами поклонятися. Дякуємо Тобі, яко через велике Своє милосердя і безмірну милість до недугів наших, втішуєш нас нині не точію поживою духовною, а й трапезою святковою. Тому молимо Тебе, простягуючого щедру руку Твою, покриваючого все живе благом Твоїм, даючого всім їжу, відповідну часу і правилам церковним, благослови святковіє харчі, вірним людям Твоїм уготовання, від них же виконуюче Статуту Церкви Твоєї, в мимошедші дні посту утримувалися раби твої, нехай будуть вони куштувати їх зі подякою за здоров’я, в підкріплення сил тілесних, в радість. Щоб усі ми, всілякий достаток маючи, буяти будемо і в справи благіє, і від повноти вдячного серця славити Тебе, хто годує та втішає нас, разом із Безначальним Твоїм Отцем і Пресвятим Духом на віки віків. Амінь”.

Молитва про здоров’я

“В руки Твого великого милосердя, о Боже мій, вручаю душу і тіло моє, почуття і дії мої, поради та помисли мої, діла мої і всі рухи тіла та душі моїй. Віру і життя моє, перебіг і кончину живота мого, день і годину зітхання мого, гріх мій, спокій душі і тіла мого. Ти ж, о Премилосердний Боже, всього світу гріхами непереборна Благосте, незлобивий Господи, мене, більше всіх людей грішного, прийми в руки захисту Твого і визволи від усякого зла, очисти від беззаконь моїх, дай виправлення окаянному мені. Від ворогів видимих і невидимих захисти, направляючи мене спасенним шляхом. Даруй мені кончину християнську, непосоромну, мирну, від духів злих оборони, на Страшному Твоєму Суді милостивий до раба Твого будь і причти мене праворуч благословенним Твоїм вівцям, та з ними Тебе, Творця мого, славлю на віки. Амінь”.

Молитва про заміжжя

“З великою радістю звертаюсь до тебе, Мати Божа. Ти та, що наповнила любов’ю плід утроби своєї. Я, раба Божа (своє ім’я) благаю тебе зараз про допомогу. Прошу, обдаруй мене любов’ю взаємною та щирою. Пішли мені чоловіка люблячого і дбайливого, щоб я могла ростити дітей у щасті та радості. Нехай святиться твоє ім’я. Амінь”.

Позначки:

You cannot copy content of this page