fbpx
Події
Чотири країни Близького Сходу припинили визнавати українські медичні дипломи

Міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що Сирія, Ірак, Ліван та Палестина повністю або частково припинили визнавати дипломи українських медичних вищих навчальних закладів.

За її словами, таке рішення пояснюється низьким балом вступників до медичних ВНЗ та відсутністю доступу до інтернатури, повідомила прес-служба Міносвіти.

«Тому нам треба визначити, які зміни зараз потрібні, щоб вирішити ці проблеми та загалом покращити якість надання освітніх послуг в медичних ВНЗ», – наголосила міністр.

Водночас, за її словами, в Україні медична освіта є найбільш рейтинговою на ринку освітніх послуг для іноземних студентів. З понад 64 тисяч іноземців, що навчаються в Україні, майже 40% здобуває освіту саме за медичними спеціальностями.

У свою чергу виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила, що необхідно підвищити вимоги до вступу іноземних абітурієнтів до університетів – вони не повинні відрізнятися від вимог до українських вступників. Так само не повинно бути різниці до доступу до післядипломного навчання.

Читайте також: Пост Притули про другий півфінал Євробачення знову підкорює мережу

Джерело.