fbpx
Дозвілля
“Чорна п’ятниця” по-українськи. Адвокат розповів, як отримати у магазині реальну знижку у 50%

В українських продавців у запасі є чимало хитрощів, як продати начебто акційний товар за високою ціною.

“Чорна п’ятниця” в Україні набуває все більшої популярності, водночас отримуючи чимало критики від споживачів. Адже нерідко трапляється так, що напередодні періоду знижок магазини спочатку піднімають ціни на 20%, щоб потім намалювати знижку на ті ж самі відсотки.

Також частими є випадки, коли вітрини магазинів заманюють рекламою “Мінус 50% на все”, але коли заходиш у магазин, виявляється, що насправді ціни знижені максимум до 20-30%, а половину ціни якщо і зрізають, то лише на найбільш дорогому або непривабливому товарі.

Адвокат Антон Куц розповів, що у такому випадку споживач має право вимагати 50% знижки, які заявлені на вітрині. А якщо магазин відмовляється продавати товар за заявленою акцією, то купити його можна – довівши свою правоту через суд.

Ще одна хитрість продавців – заявити, що низька ціна на товарі вказана помилково, і якщо ви хочете його придбати, то маєте сплатити більше.

“В цьому випадку споживач має право купити за тою ціною, яка вказана на ціннику, незалежно від внутрішніх документів, помилок тощо. Можна через суд дійти до того, щоб купити за тою ціною, яка вказана для споживача”, – зауважив Антон Куц.

Читайте також: “Чорна п’ятниця” по-українськи: у мережі показали, як ошукують українців

Джерело.