fbpx

Чому жаліти чоловіка категорично заборонено?

Багато жінок люблять проявляти жалість до чоловіка різними способами: “Іди полежи!”, “З’їж булочку, а то голодний сидиш!”, “Досить так багато працювати, відпочинь трохи!”… знайомо?

Потрібно вчитися правильно поводитися з чоловіком, щоб не нашкодити йому, але при цьому залишатися жіночною і турботливою подругою.

Чому не можна жаліти чоловіка?

Чоловік набагато частіше стикається з життєвими труднощами, ніж жінка. Йому навіть деколи доводиться приймати на себе удари, які навалюються на жінку, оскільки будь-який чоловік бажає захистити кохану від зайвих стресів і тривог. Всі ці перешкоди загартовують чоловічу волю і роблять його більш життєздатним, активним і відповідальним.

Небезпекою ж є бажання жінки пошкодувати чоловіка при найменших труднощах. Сюди ж можна приписати і жалість до чоловіка з боку матері, яка також намагається зробити його життя більш легким та комфортним. Отже, будь-яка жіноча жалість (дружини або матері) перетворює чоловіка в ганчірку. Чому?

По-перше, суворі умови життя для чоловіків змушують його швидко дорослішати і ставати самостійним. Раніше майже кожен 20-річний чоловік був готовий до окремого проживання від своїх батьків і створення власної сім’ї. В сучасному світі таку самостійність проявити дуже важко через відсутність матеріальної бази для придбання власної квартири.

По-друге, будь-яка жалість з боку жінки ламає абсолютно будь-якого чоловіка, навіть самого сильного. Як вода камінь точить, так і щоденна жалість до чоловіка послаблює його волю і амбіції. Як результат, у нього знижується самооцінка.

Як проявляється “співчуття” на практиці?

Уявіть собі чоловіка, який перспективно працює на якійсь посаді. І ось його жінка щодня з ним спілкується в наступному амплуа: “Навіщо, дорогий, ти так надриваєшся. Ну, дивись, уже й спинка болить. Візьми поїж, щоб сил було побільше, а потім йди ляж на дивані і відпочинь…”

Такого роду розмови викликаються почуттям жалю, що губить чоловічі сильні якості. Звичайно ж, після таких бесід з дружиною чоловік перестає трудитися на роботі, і все більше розслабляється вдома. І з часом виходить, що його колеги по роботі, які не блищали раніше розумом, просуваються по службі, отримують великі зарплати, обирають собі дорогі речі і т.д.

Однак, все вищесказане не означає, що:

Чоловікові не можна відпочивати
Відпочинок потрібен всім живим істотам. І коли чоловік дійсно втомився, тоді йому можна дозволити розслабитися.

Чоловіка треба критикувати
Слід відразу зрозуміти відмінності критики правильної від неправильної. Правильна критика, коли ви критикуєте чоловіка за його бездіяльність і відсутність цілей, до яких би він прагнув. Неправильна, коли ви критикуєте чоловіка за його дії, навіть погані.

Підіб’ємо підсумок: прояв жалості до чоловіка робить його безвольним. Якщо він не йде від такої жінки, то рано чи пізно взагалі стає нікому непотрібним і не здатним на будь-які дії. Заохочення заслуговують будь-які дії чоловіка, навіть якщо йому потім кажеш: “Зроби ще трохи” – це лише загартує його волю.

Читайте також: Незабаром українці зможуть реєструвати місце проживання в онлайн-режимі

Джерело.

You cannot copy content of this page