fbpx
Дозвілля
Чому в гаманці не можна зберігати чеки і ще 11 грошових правил

12 основних фінансових правил

Не носіть у гаманці фотографії рідних. Гроші люблять увагу, а значить, вони повинні бути на першому і єдиному місці в вашому портмоне. Альбоми для фото, гаманець для грошей.

Складайте готівку однією стороною і сортуйте їх по номіналу: від дрібних до великих. На великих підприємствах завжди є вертикаль влади, пам’ятайте про це, кладучи 500- гривневу купюру поруч з десятигривневою. Вони трохи різного соціального стану.

Не згинайте банкноти навпіл, не звертайте їх в трубочки, не комкайте: тримайте ваші гроші тільки в розправленому стані.

Складайте купюри лицьовою стороною назовні, а зворотньою всередину, інакше, за народною
прикметою, гроші від вас будуть «тікати». Коли ви відкриваєте гаманець, гроші повинні бачити ваше лице.

Дотримуйтесь особливостей національного темпераменту. Долари з євро і з гривнями разом не кладуть. Банкноти різних країн складаються тільки в різні відділення.

Читайте також: Як батьки забороняють нам бути багатими

Красивий і затишний будинок не терпить порожнечі. Не можна залишати ваш гаманець «безлюдним». Завжди носіть в ньому хоча б одну купюру і одну монету. Вдихнути життя в порожнє місто буде нелегко, і гроші з’являться не скоро.

Не перевантажуйте. Розплатитися за проїзд, попередньо зібравши весь дріб’язок із гаманця, – вірний спосіб відчути полегшення і вам, і вашому гаманцю. Але не поспішайте віддавати всі монети до останньої копійки.

Не можна тримати чеки з магазинів поруч з грошовими знаками. З ким розпрощалися, по тому плакати вже не треба.

Витягніть непотрібні візитки, фантики, квитки в кіно однорічної давнини: все це – справжнісіньке сміття. А сміттю місце в урні, але ніяк не в вашому гаманці. гроші ох як люблять порядок.

Маленький не зовсім вдаленький- це про ваш гаманець. Гроші люблять простір. При виборі портмоне ви повинні переконатися в наявності декількох відділень для банкнот і кишені для дріб’язку. Вам повинно бути зручно складати і діставати гроші.

Знайдені або виграні легким способом гроші кладіть окремо. Це ж все з життя: азартні гравці і робітничий клас ніколи не розуміли один одного.

Чорний, коричневий, червоний, жовтий, сірий, золотистий – ідеальна палітра для вашого гаманця. Такі кольори сприятливо впливають на фінансову атмосферу і привернуть грошовий потік. А ось холодні відтінки зеленого і блакитного асоціюються з водою, а значить, і гроші зможуть легко «витекти» з вашого гаманця.