fbpx
Дозвілля
Як батьки забороняють нам бути багатими

Одна з психологічних причин через яку людина не може поліпшити своє матеріальне становище на краще, це негативні переконання. І не тільки її особисті переконання, а й переконання батьків та інших значимих осіб.

Випадок з практики (розповідаю з дозволу клієнтки). Працювала з клієнткою за запитом збільшення доходу в 2-3 рази. Консультувала за стандартною схемою. Мотивація, страхи, психотpaвми… З самооцінкою попрацювали. І звичайно переконання. На мій подив, негативних переконань було мало. Дівчина хотіла грошей. Вважала їх милими і потрібними і такими, що приносять радість. Все чудово.

Заборона на багатство

Життя у клієнтки стало змінюватися. Вона влаштувалася ріелтором в хорошу компанію. За перший місяць відразу три угоди. Клієнт задоволений. Ну, і я задоволена.

І раптом, після перших успіхів, різкий спад. Дохід почав падати. Клієнти приходять і йдуть. Угоди не йдуть. Всі ж в конторі отримують дохід. А вона ні. Чому так?

Стали розбиратися що не так. І ось яке переконання виявили. «Усі багаті люди – злoдії». Це тато так говорив. А вct те, що говорив тато це правильно. Тато не скаже поганого. Найголовніше, що дочка так не вважає. Але вплив батька сильніший.

А вона хоче бути чесною. Ніколи в житті не брала чужого. А тут з появою грошей утворився зв’язок позбавлений ​​будь-якої логіки. Багаті – злoдії. Вона багатіє – стає злoдійкою. Ось така дивна інверсія вийшла.

І від того, що з’явилася (чесно заробила!) перша тисяча доларів підсвідомо проявилося побоювання, що вона може стати злoдійкою і її засудять. В першу чергу батьки.

Негативні переконання і відносини до багатих часто зустрічаються у клієнтів з фінансовими проблемами.

«Багаті кpадуть.»

Я не знаю крадуть вони чи ні …

Може у когось з дому пропадають дорогі речі і вони підозрюють в цьому сусіда мільйонера, який зробив відмички і тепер заходить поживитися. У мене немає сусіда мільйонера. Можливо якийсь мільйонер заходив до мене, але побачивши стриманість в обстановці пішов, брудно лаючи господиню за те, що в будинку не встановлений золотий унітаз. Дорога моєму серцю кішечка (на мій погляд, золоте створіння 3,5 кіло вагою) його не зацікавила.

Читайте також:  Варто прочитати кожному! Генетичний закон злиднів

Може серед них і є нечесні люди. Але не всі. Як і серед бідних. Міркувати з цього приводу можна довго.

Важливо інше. Поки ви ненавидите багатих людей, ви багатим не станете. Тому що як можна хотіти стати тим, хто вам ненависний.

Якщо ви хочете змінити своє матеріальне становище на краще, то подумайте за якими правилами ви живете щодо грошей. Що ви думаєте про багатих людей. Що ви думаєте про роботу. А також згадайте, що говорили ваші батьки про багатство і гроші. Вплив батьків дуже сильно позначається.

Подумайте, як ці переконання впливають на ваше життя. Проведіть аналіз ваших негативних переконань. І придумайте нові переконання і нові правила, які допоможуть вам знайти бажаний дохід

Нові переконання можна використовувати як афірмації( афірмація -коротка фраза, що містить вербальну формулу, яка при багаторазовому повторенні закріплює необхідний образ або установку в підсвідомості людини, сприяючи поліпшенню її психоемоційного фону і стимулюючи позитивні зміни в її житті, – ред.). Цей метод не швидкий, але дієвий.

А можна прийти на консультацію до психолога і пропрацювати їх більш ефективними методами. Заодно попрацювати з самооцінкою, психотpaвмами і страхами та іншими причинами, які не дозволяють вам стати багатими людьми.

Правильних вам переконань! Багатства вам легкого і чесного.

Джерело.