fbpx

Чому принц Чарльз ридав перед весіллям з леді Ді: подробиці королівського шлюбу

Нещодавно стало відомо, що до виходу в тираж готується нова біографія знаменитого спадкоємця Британського престолу, принца Чарльза. У творі, який вже встиг викликати галас в ЗМІ, розкриються невідомі раніше скандальні факти про подружнє життя принца Чарльза і принцеси Діани, пише Hochu.ua з посиланням на британський таблоїд.

Біограф королівської сім’ї Саллі Беделл, яка готується видати свою книгу “Принц Чарльз: пристрасті і парадокси неймовірного життя”, заінтригувала весь світ цікавими подробицями з життя принца Чарльза і принцеси Камілли.

Як повідомляє видання, яке опублікувало деякі витяги з книги, в віці 30-ти років принц Чарльз одружився з принцесою Діаною виключно тому, що на цьому наполіг його батько. Крім того, на той час у внука королеви-матері Єлизавети вже була кохана жінка, з якою він пізніше все-таки одружився. Одруження відбулося через 9 років після трагiчної загuбелі принцеси Діани.

Чарльз до божевілля кохав принцесу Каміллу, і це почуття було взаємним. І радий би був скріпити ці відносини офіційним шлюбом, ось тільки до того часу спадкоємцям Британського престолу дозволялося одружуватися виключно на незaйманих. Камілла, яка на той час вже встигла побувати в шлюбі, під ці критерії зовсім не підходила.

Читайте також: Відносини розірвані: в королівській родині Британії розгорівся скандал

Тоді ж, під напором рідних, принц Чарльз зробив пропозицію своїй новій пасії. Здавалося б, принцеса Діана – ідеальна партія для Чарльза, однак почуттями в цьому шлюбі зовсім не пахло.

Зраджена дружина Діана весь час відчувала себе недолюбленою а принц Чарльз так і не зміг, як він сподівався, “навчитися любити дружину”.

Це і варто було припустити ще напередодні весілля, коли невтішний принц Чарльз плакав, розуміючи, що до нестями обожнює Каміллу. Ось як описує цей момент біограф Саллі Беделл:

“Всю ніч напередодні одруження Чарльз проплакав в своїй кімнаті, тому що вважав, що його життя закінчене. Він був зовсім не готовий стати чоловіком. До того ж досі мав щирі почуття до Камілли”.

You cannot copy content of this page