fbpx

Чому інгаляції небезпечні для малюків

Про це розповідають експерти! Повідомляє сайт Наша мама.

Парові інгаляції і інгаляції з небулайзером традиційно в нашій країні вважаються абсолютно нешкідливими. Так думає більшість дбайливих мам, які обожнюють самолікування і які з будь-якого приводу і без нього прописують дітям дихати над каструлькою або інгалятором. Насправді інгаляції не так безпечні, як здається.

В першу чергу хочу підкреслити: будь-які інгаляції можна проводити тільки за узгодженням з лікарем. Потенційно будь-яка така процедура, крім, мабуть, інгаляцій фізрозчином, має протипоказання і може викликати зворотний ефект – тобто замість очікуваного поліпшення стану посилити його. Навіть такі, здавалося б, безпечні на перший погляд інгаляції трав’яними зборами або парою від картоплі можуть привести до небажаних наслідків.

Читайте також:ПОЗБАВЛЯЄМОСЯ ВІД КУТИКУЛИ НАЗАВЖДИ… І ЧОМУ ПРО ЦЕ МОВЧАТЬ МАЙСТРИ МАНІКЮРУ!

По-перше, їх не варто застосовувати для лікування дітей молодше трьох років. Крім очевидної травми (дитина може випадково перекинути на себе вміст ємності), цей метод небезпечний ще й тим, що в побутових умовах досить складно визначити і відрегулювати температуру пари. А це загрожує внутрішнім опіком верхніх дихальних шляхів. По-друге, якщо мова йде про гнійний процес, то подібна інгаляція ні до чого не приведе.

По-третє, що стосується інгаляцій спеціальними розчинами і препаратами, їх склад повинен призначити лікар. При неправильному дозуванні і частоті інгаляції можуть привести до шокового стану і набряку верхніх дихальних шляхів. Відомі випадки, коли через некоректне застосування одного досить популярного і, до речі, ефективного засобу справа закінчувалася летальним результатом. В результаті препарат навіть заборонили. Також велике значення має те, який саме кашель намагаються вилікувати за допомогою інгаляцій і яка причина його появи.

При рясному вологому кашлі, наприклад, процедуру можна продовжувати більше 5 днів, а у випадку з так званим “гавкаючим” кашлем і помилковим крупом інгаляції можуть бути дуже ефективні. Але знову ж таки: їх склад і періодичність повинен визначити виключно лікар після постановки діагнозу!

Читайте також:ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА РОБИТИ ЦІ ПАРУ РЕЧЕЙ. ТИ ЗДИВУЄШСЯ!

Джерело.

You cannot copy content of this page