fbpx
Дозвілля
Чоловік Собчак показав її перше відео з новонародженим сином

Ксенію Собчак виписали з перинатального центру, де 18 листопада народила сина, а тепер і Максим Віторган порадував фоловерів кадрами цієї події їх сім’ї. Актор опублікував в Instagram-щоденнику відео, зроблене в дорозі з пологового будинку.

На кадрах щасливі батьки їдуть в машині, заповненій повітряними кулями, а їх син мирно спить на руках у мами під звуки колискової пісні “Зелена карета”, яку співає батько. Він запитує усміхнену дружину, що вона тримає в руках:

“Кульочок маленький”, – відповідає вона. Як і Ксенія раніше, Максим в новому пості подякував колективу перинатального центру:

“Я тут прочитав фейковий репортаж про виписку Ксенії з пологового будинку (репортаж вийшов за добу до того, як вона реально відбулася) і хочу сказати величезне спасибі всім працівникам Лапіно: і сестрам, і лікарям, і охороні! Ніяких сумнівів у професійній спроможності лікарів і акушерок у мене не було і бути не могло. Двоє моїх старших дітей так само народжувалися під наглядом Марка Аркадійовича Курцера і його команди. Так що, я знав, що все буде по вищому розряду. А ось те, що НІХТО із співробітників клініки, незважаючи на пресинг, якому вони піддавалися в ці дні, незважаючи на чергували навколо клініки машини з папараці, незважаючи на неодноразові спроби проникнення під виглядом людей / звірів / підручних предметів – не заклали нас, не продалися і не злили ніякої інформації або тим більше фото – стало для мене великим людським відкриттям. Для нас було дуже важливо захистити цей момент нашого життя від нав’язливої цікавості і побудованого на ній бізнесу. Ми зворушені вашою участю, відповідальністю і професіоналізмом. Дякую вам від щирого серця! Ви справжні люди! “, – Написав Максим Віторган.

Читайте також: Терміново!!! 200 евро на рік за тимчасове ввезення автомобілів на іноземних номерах (відео)

Я тут прочитал фейковый репортаж говноиздания Life о выписке Ксении из роддома ( репортаж вышел за сутки до того,как она реально состоялась) и хочу сказать огромное спасибо всем работникам Лапино: и сёстрам, и врачам, и охране! Никаких сомнений в профессиональной состоятельности врачей и акушерок у меня не было и быть не могло. Двое моих старших детей так же рождались под наблюдением Марка Аркадьевича Курцера и его команды. Так что, я знал , что все будет по высшему разряду. А вот то, что НИКТО из сотрудников клиники, несмотря на прессинг, которому они подвергались в эти дни, несмотря на дежурившие вокруг клиники машины с папарацци, несмотря на неоднократные попытки проникновения под видом людей/зверей/подручных предметов – не сдали нас , не продались и не слили никакой информации или тем более фото-явилось для меня большим человеческим открытием. Для нас было очень важно защитить этот момент нашей жизни от навязчивого любопытства и построенного на нем бизнеса. Мы тронуты вашим участием, ответственностью и профессионализмом. Спасибо вам от всей души! Вы настоящие люди!

Відео, опубліковане користувачем Максим Виторган (@mvitorgan)

Джерело.