fbpx
Дозвілля
Чоловік Олени Мозгової показав підрослу донечку у зворушливій фотосесії

Маленька Соломія дуже схожа на відомого тата. Чоловік продюсера Олени Мозгової, співак Володимир Ткаченко, який

Чоловік Олени Мозгової розповів про музичний хист маленької донечки представив джазовий концерт, знявся у новій фотосесії.

Компанію артисту на знімальному майданчику склала дворічна донька Соломія. Дівчинка не надто охоче позувала, оскільки була зайнята цікавою книжкою.

На фото Ткаченко та його донечка постають у сорочках та джинсах. В інтерв’ю глянцю Viva Ткаченко згадав, який непростий шлях йому довелося пройти з мамою Соломії Оленою Мозговою, аби врешті бути щасливими разом.

“Ми тричі розходилися. Перший раз – через нерозуміння і засудження нашого союзу оточенням Олени. Її друзі обурювалися: “Ти серйозно з ним?! Він же ще зовсім хлопчик, він тобі в молодші братики годиться!” Ніхто не вірив, що між нами можуть бути почуття. У наш час в дев’яноста п’яти випадках зі ста стосунки будуються на близькості. На першому побаченні вже відбувається все, що мало б статися після весілля. Такі стосунки довго не живуть. Таке кохання не витримує навіть трьох років”, – поділився думками Володимир.

Він додав, що всі навколо дивувалися, як закохані, попри різницю у віці, разом та щасливі.

“Люди не розуміли нас: “Як таке можливо? Він молодший за неї, але вони разом, значить, хтось неодмінно когось зраджує або, навіть, обопільно зраджують одне одному! А у них дитина народилася!” – розповів Ткаченко.

Читайте також: “Дякую, голубчику”: Олена Мозгова прокоментувала скандальне інтерв’ю Дорна російському ТБ

Джерело.