fbpx
Події
Через травму під час пологів жінка не могла сидіти 12 років

Англійка Дебра Шоу народила свою доньку в 2003 році, і протягом всіх цих років вона не могла нормально сидіти – під час пологів жінка пошкодила куприк.

Про це пише Daily mail.

Після народження доньки Дебра відмовилася від таких розваг, як похід в кінотеатр або ресторан, поїздка у відпустку за кордон – будь-яке дозвілля, яке передбачало необхідність сідати було неможливе. Вся справа в тому, що під час дуже складних пологів жінка зіткнулася з важким зміщенням куприка, і всі ці роки страждала від сильного болю. Тільки нещодавно Дебра нарешті навчилася з ним справлятися.

Однією з причин пошкодження куприка стало те, що анестезіолог не зміг з першого разу правильно встановити трубку для епідуральної анестезії – він кілька разів вставляв і виймав її. “Я пам’ятаю, як мій чоловік кричав “Вона не подушка для шпильок!” “, – згадує Дебра Шоу.

Також жінка розповіла, що з часом біль у куприку почав посилюватися. Коли її доньці Софі виповнилося два роки, він став настільки сильним, що Дебра не могла сісти. Тоді вона пройшла через численні обстеження, в результаті яких стало зрозуміло, що куприк знаходиться в неприродному положенні, він наче застряг під дивним кутом. Всі ці роки жінка проходила курс реабілітації, а зараз, щоб біль не повернувся, вона постійно займається йогою.

Читайте також:ЩО ТАКЕ «Е-КВИТОК» І ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ

Коментуючи цей випадок, експерти відзначають, що травмами куприка закінчуються близько половини всіх складних пологів. Це відбувається, якщо діти, при народженні, голівкою впираються в кістку. Найбільш часто такі проблеми виникають, якщо у жінки раніше вже була травма куприка (можливо навіть після падіння з велосипеда в дитинстві), або якщо дитина дуже велика. “У таких ситуаціях потрібно пропонувати породіллі кесарів розтин” , – говорить Морін Трідвелл, представниця Асоціації післяпологових травм.

Джерело.

facebook