fbpx
Авто
Через нерозторопність поліцейських українським водіям нараховують подвійні штрафи

Київські водії скаржаться на поліцію. Через те, що копи не передають вчасно дані про сплати штрафів в виконавчу службу, водіям доводиться платити штраф у вигляді подвійної суми.

Як розповіла “Країні” киянка Анастасія, ще в березні цього року, вона порушила правило дорожнього руху, за що була оштрафована співробітниками нацполіції. Штраф, за її словами, вона виплатила одразу. Але буквально кілька днів тому на роботу прийшло повідомлення про невиплату штрафу.

“Я здивувалася – коли я ще встигла порушити правила, – розповідає Анастасія. – А потім звірила дані протоколів і зрозуміла, що цей штраф я вже заплатила. І відправилася в виконавчу службу з’ясовувати, що сталося”.

Читайте також: ШТРАФИ ДЛЯ ВОДІЇВ – НАСТАЮТЬ ЗМІНИ

Там сказали, що проблема наступна – співробітники поліції не внесли дані про виплату штрафу в базу, відповідно, співробітники виконавчої служби їх не отримали. А тому – нарахували другий штраф. І якщо спочатку сума була 520 грн, то тепер, через прострочення вона виросла до 1040 грн. У підсумку, якщо Анастасія заплатить другий штраф, загальна сума, на яку її “покарали” складе 1560 гривень! Тобто рівно в три рази більше початкової суми.

“Я питаю, в чому справа у співробітниці, – продовжує Анастасія. – Вона киває мені на стенд, який завалений паперами. І каже – це все справа по штрафах. При цьому тих, хто реально не заплатив – кілька десятків”.

А тепер, з урахуванням введення фотофіксації порушень, кількість штрафів збільшиться ще більше. У виконавчій службі лаються – кажуть, що патрульні поліцейські банально не виконують свої обов’язки, а водії приходять скаржитися до них. І ті, хто вже потрапив на недбалість копів, все одно змушені будуть заплатити новий штраф.

“Я вам більше розповім. Днями прийшла жінка-поліцейський до мене і каже: віддайте протокол мого друга, а то вам буде гірше, його незаконно оштрафували. Я їй відповідаю: тільки з усіма 3 тисячами цих паперів. Вона дуже сварилася, але я не віддала! Нехай вчаться працювати! “, – каже співробітниця виконавчої служби.

В патрульній поліції “Країні” не змогли сказати, чи є така проблема і з чим вона пов’язана. “Пишіть запит, і наші юристи будуть вивчати, чи є проблема і з чим вона пов’язана”, – порадили нам в прес-службі. “Країна” опублікує пояснення нацполіціі, як тільки співробітники дадуть відповідь на наш запит.

Джерело.

Реклама