fbpx

Бути в тренді: модні кольори волосся восени 2017 року(фото)

Останні кілька років тренди у фарбуванні волосся “оберталися”, не даючи шансу жодним альтернативам. Однак вже восени в тренді будуть зовсім інші кольори та техніки, пише 24 канал.

Платиновий колір. Срібні відтінки будуть в тренді восени 2017. При їх виборі потрібно пам’ятати, що платина підкреслює всі недоліки шкіри, а також може старити.

Холодний платиновий колір необхідно підбирати з урахуванням кольоротипу. В іншому випадку образ вийде безглуздим і смішним. Він ідеально підходить «зимі» з блідою, прозорою, порцеляновою шкірою і синіми, блакитними або сірими очима.

Можливо присутність рожевого або персикового рум’янцю. В окремих випадках допускається поєднання платини з карими або зеленими очима — якщо тон волосся і шкіри повністю відповідають заяленним вимогам. Що стосується початкового кольору шевелюри, кращі «платинові» дівчата виходять з русих – новий образ робить їх яскравішими, загадковішими.

Не менш важливу роль відіграє і вік жінки. Платинові відтінки будуть до лиця молодим дівчатам, які віддають перевагу каскадним або рваним стрижкам. А от жінкам більш дорослим радимо придивитися до натуральних тонів блонд. Платина тут може бути лише у вигляді тонких прядок. Тому, вибирати платинові відтінки волосся необхідно виключно з хорошим колористом.

Читайте також: 5 точок на тілі на яких парфуми пахнутимуть із особливою силою

Рожевий блонд. Ніжно-рожевий відтінок на світлому волоссі обіцяє підкорити серця найзавзятіших модниць. Найкраще він виглядає на коротких стрижках і легко зможе освіжити обридлий блонд.

Червоне золото. Для тих, хто хоче яскравості, ідеальним вибором восени стане червоно-золотий відтінок волосся. Так, він трохи неоднозначний, але непоміченим точно не залишиться.

Колір кориці. Для тих, кому подобаються теплі відтінки, є сенс звернути увагу на відтінки кориці. Саме цей колір стане наймоднішим серед “теплої” гами.

You cannot copy content of this page